KINO CITADELE

13. janvāra iela 8, Rīga


Kinoteātris atvērts darba dienās no plkst. 11:00 un brīvdienās no plkst. 10:00. Tiek slēgts 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma. 

Kinoteātris "Kino Citadele" ir pirmais daudzzāļu kinoteātris Latvijā, kurš tika atvērts 2003. gada 31. oktobrī, un joprojām ir viens no lielākajiem un modernākajiem kinoteātriem Austrumeiropā. Kinoteātra sešos stāvos ir izvietotas 14 kinozāles, divi balkoni, jumta bārs "Vertigo", kafejnīca "Casa Blanca" un uz desmit gadu jubileju atklātā pirmā kinoteātra pašapkalpošanās kafejnīca Latvijā - "Pop House".

Tiem skatītājiem, kuri dod priekšroku filmu skatīties privātākā atmosfērā, piedāvā iespēju izvēlēties vietas balkonos ar 40 un 64 vietām. Balkona apmeklētājiem seansa laikā ir iespēja izmantot galdiņus un baudīt dzērienus, kuri ir iegādāti bārā "Vertigo", turpat pie ieejas balkonā.

Kinoteātris "Kino Citadele" ir aprīkots ar jaunākajām pasaules klases kino tehnoloģijām – Dolby skaņu sistēmu, Barco un Christie digitālajiem projektoriem un XpanD 3D sistēmu. Dažās auditorijās ir vēl saglabāti 35mm projektori Cinemehanica. Amfiteātra tipa sēdvietas ar ērtākajiem krēsliem pret ekrānu izvietotas leņķī, kas nodrošina izcilu un nemainīgu attēla, kā arī skaņas kvalitāti jebkurā kinozāles vietā. Kinoteātra SCAPE auditorija (602 sēdvietas) šobrīd ir modernākā kino zāle Baltijā, tā ir aprīkota ar DOLBY ATMOS skaņas sistēmu, kas ir īpaši radīta, lai izjustu daudzdimensiju skaņu, premium eko ādas krēsliem ērtākai filmas baudīšanai, kā arī 4K lāzera projektoru, kas ļaus pamanīt vissmalkākās filmas nianses.

Jau no atklāšanas brīža mūsu kompānijas mērķis ir piedāvāt skatītājiem ne tikai kino, bet arī iespēju labi pavadīt laiku, kur filmas, koncerta, operas translācijas noskatīšanās ir viena no kvalitatīvas izklaides galvenajām sastāvdaļām, tāpēc ikdienas darbā arvien sekojam izvirzītajai misijai – piedāvāt aizraujošu brīvā laika piedzīvojumu! Gan ikdienas darbība, gan nākotnes mērķu uzstādīšana sakņojas uzņēmuma formulētajā vīzijā – būt par kino izrādīšanas un izplatīšanas līderi, sekojot modernākajām tehnoloģiju attīstības tendencēm un nodrošinot kvalitatīvu klientu apkalpošanas standartu.

 
 
Uz tikšanos Mājā, kurā dzīvo kino!
Kinoteātris "Kino Citadele"

Par FORUM CINEMAS

SIA "Forum Cinemas" nodarbojas ar filmu izrādīšanu un izplatīšanu, pārstāvot 2 filmu izplatīšanas kompānijas (Universal Pictures International, Paramount Pictures International) un esot daudzzāļu kinoteātra "Kino Citadele" operators. SIA "Forum Cinemas" ir dibināta 1993. gadā un uz šo brīdi ir Somijas uzņēmuma "Finnkino" Oy meitas uzņēmums Latvijā. Pēdējo gadu laikā "Finnkino" ir spējis attīstīties arvien jaunā kvalitātē, turpinot saviem skatītājiem sniegt īpašu kino apmeklējuma piedzīvojumu, ko nodrošina jaunākās digitālās un 3D tehnoloģijas, jaunu daudzzāļu kinoteātru atvēršana, utt.

Uzņēmums sāka ar kinoteātra "Pionieris", vēlāk "Oskars", modernizāciju attēla un skaņas kvalitātē, vēlāk kinoteātris "Daile" tika pārveidots par pirmo dupleksu Latvijā. SIA "Forum Cinemas" īpašu uzmanību pievērš attēla un skaņas kvalitātei, katrā no atvērtajiem kinoteātriem uzstādot modernāko aprīkojumu. Uzlabojot kinoteātru piedāvājuma un apmeklējuma kultūru, centienos piedāvāt aktuālas filmas pēc iespējas ātrākai izrādīšanai Latvijā, ir audzis gadā izrādāmo filmu skaits no vidēji 50 filmām gadā līdz vairāk nekā 100. Tāpat ir proporcionāli palielinājies apmeklētāju skaits, īpaši pēc kinoteātra "Kino Citadele" atklāšanas 2003. gada nogalē - kinoteātra 14 kinozāles sniedz iespēju piedāvāt apmeklētājiem dažādu žanru filmas, ekskluzīvu koncertu, operas un baleta izrāžu, sporta spēļu translācijas, kas nodrošina gandrīz neierobežotas izvēles iespējas jebkurai auditorijai un noskaņojumam.

Kopš 2013. gada 2. maija SIA "Forum Cinemas" kopā ar mātes uzņēmumu "Finnkino" Oy ietilpst Nordic Cinema Group koncernā, kas ar 102 kinoteātriem, 583 zālēm, 80 943 sēdvietām un 28,9 miljoniem apmeklētāju gadā ir lielākais kinoteātru tīkls Ziemeļvalstīs. Jaunais koncerns izveidots, apvienojoties uzņēmumiem Ratos un Bonnier.

 

SIA "Forum Cinemas" birojā un kinoteātrī ir nodarbināti 96 darbinieki. Uzņēmuma direktors ir Normunds Labrencis.

 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram