KINO CITADELE

13. janvāra iela 8, Rīga


Kinoteātris atvērts darba dienās un brīvdienās no plkst. 11:00. Tiek slēgts 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma. 

Kinoteātris "Kino Citadele" ir pirmais daudzzāļu kinoteātris Latvijā, kurš tika atvērts 2003. gada 31. oktobrī, un joprojām ir viens no lielākajiem un modernākajiem kinoteātriem Austrumeiropā. Kinoteātra sešos stāvos ir izvietotas 14 kinozāles, divi balkoni, jumta bārs "Vertigo", kafejnīca "Hot'n Fresh" un uz desmit gadu jubileju atklātā pirmā kinoteātra pašapkalpošanās kafejnīca Latvijā - "Pop House".

Tiem skatītājiem, kuri dod priekšroku filmu skatīties privātākā atmosfērā, piedāvā iespēju izvēlēties vietas balkonos ar 40 un 34 vietām. Balkona apmeklētājiem seansa laikā ir iespēja izmantot galdiņus un baudīt dzērienus, kuri ir iegādāti bārā "Vertigo", turpat pie ieejas balkonā.

Kinoteātris "Kino Citadele" ir aprīkots ar jaunākajām pasaules klases kino tehnoloģijām – Dolby skaņu sistēmu, Barco un Christie digitālajiem projektoriem un XpanD 3D sistēmu. Dažās auditorijās ir vēl saglabāti 35mm projektori Cinemehanica. Amfiteātra tipa sēdvietas ar ērtākajiem krēsliem pret ekrānu izvietotas leņķī, kas nodrošina izcilu un nemainīgu attēla, kā arī skaņas kvalitāti jebkurā kinozāles vietā. Kinoteātra ISENSE auditorija (602 sēdvietas) šobrīd ir modernākā kino zāle Baltijā, tā ir aprīkota ar DOLBY ATMOS skaņas sistēmu, kas ir īpaši radīta, lai izjustu daudzdimensiju skaņu, premium eko ādas krēsliem ērtākai filmas baudīšanai, kā arī 4K lāzera projektoru, kas ļaus pamanīt vissmalkākās filmas nianses.

Jau no atklāšanas brīža mūsu kompānijas mērķis ir piedāvāt skatītājiem ne tikai kino, bet arī iespēju labi pavadīt laiku, kur filmas, koncerta, operas translācijas noskatīšanās ir viena no kvalitatīvas izklaides galvenajām sastāvdaļām, tāpēc ikdienas darbā arvien sekojam izvirzītajai misijai – piedāvāt aizraujošu brīvā laika piedzīvojumu! Gan ikdienas darbība, gan nākotnes mērķu uzstādīšana sakņojas uzņēmuma formulētajā vīzijā – būt par kino izrādīšanas un izplatīšanas līderi, sekojot modernākajām tehnoloģiju attīstības tendencēm un nodrošinot kvalitatīvu klientu apkalpošanas standartu.

 
 
Uz tikšanos kinoteātrī
"Kino Citadele"
Labākais kino piedzīvojums!

Par FORUM CINEMAS

Forum Cinemas OU filiāle Latvijā nodarbojas ar filmu izrādīšanu un izplatīšanu, pārstāvot 2 filmu izplatīšanas kompānijas (Universal Pictures International, Paramount Pictures International) un esot daudzzāļu kinoteātra "Kino Citadele" operators. "Forum Cinemas" ir dibināta 1993. gadā un uz šo brīdi ir Somijas uzņēmuma "Finnkino" Oy meitas uzņēmums Latvijā. Pēdējo gadu laikā "Finnkino" ir spējis attīstīties arvien jaunā kvalitātē, turpinot saviem skatītājiem sniegt īpašu kino apmeklējuma piedzīvojumu, ko nodrošina jaunākās digitālās un 3D tehnoloģijas, jaunu daudzzāļu kinoteātru atvēršana, utt.

Uzņēmums sāka ar kinoteātra "Pionieris", vēlāk "Oskars", modernizāciju attēla un skaņas kvalitātē, vēlāk kinoteātris "Daile" tika pārveidots par pirmo dupleksu Latvijā. "Forum Cinemas" īpašu uzmanību pievērš attēla un skaņas kvalitātei, katrā no atvērtajiem kinoteātriem uzstādot modernāko aprīkojumu. Uzlabojot kinoteātru piedāvājuma un apmeklējuma kultūru, centienos piedāvāt aktuālas filmas pēc iespējas ātrākai izrādīšanai Latvijā, ir audzis gadā izrādāmo filmu skaits no vidēji 50 filmām gadā līdz vairāk nekā 100. Tāpat ir proporcionāli palielinājies apmeklētāju skaits, īpaši pēc kinoteātra "Kino Citadele" atklāšanas 2003. gada nogalē - kinoteātra 14 kinozāles sniedz iespēju piedāvāt apmeklētājiem dažādu žanru filmas, ekskluzīvu koncertu, operas un baleta izrāžu, sporta spēļu translācijas, kas nodrošina gandrīz neierobežotas izvēles iespējas jebkurai auditorijai un noskaņojumam.

"Forum Cinemas" kopā ar mātes uzņēmumu "Finnkino" Oy kopš 2017. gada aprīļa ietilpst Odeon Cinemas Group sastāvā, kas savukārt ir daļa no AMC Entertainment Holdings. AMC pasaules vadošā kinoteātru ķēde ir lielākais kino operators ASV un Eiropā, kopā pārvaldot aptuveni 900 kinoteātrus ar vairāk nekā 10 000 ekrāniem. Amerikas Savienotajās Valstīs AMC kinoteātri ieņem pirmo vai otro vietu pēc tirgus daļas 22 no 25 lielākajām apdzīvotajām vietām, ieskaitot top 3 apgabalus: Ņujorku, Losandželosu un Čikāgu. Savukārt ODEON ir izvērtis darbību septiņās Eiropas valstīs un ir tirgus līderis Anglijā, Īrijā, Itālijā, Spānijā, Skandināvijā un Baltijas valstīs – pārvaldot tādas kinoteātru ķēdes kā Forum Cinemas, Finnkino, SF BIO, Odeon, UCI un Cinesa.

"Forum Cinemas" birojā un kinoteātrī ir nodarbināti 96 darbinieki. Uzņēmuma direktors ir Normunds Labrencis.

 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App