Kinoteātra ziņas

"AMC Entertainment Holdings" paraksta vienošanos par "Nordic Cinema Group" iegādi

Share
Pasaules vadošā kino izrādīšanas kompānija "AMC Theatres" šodien paziņo, ka ir panākusi vienošanos par "Nordic Cinema Group" (kurā ietilpst arī Forum Cinemas) iegādi no Eiropas privātā kapitāla pārvaldītāja "Bridgepoint" un Zviedru mediju grupas "Bonnier". Pirkšanas procesu ir paredzēts noslēgt līdz 2017. gada 30. jūnijam, to saskaņojot ar Eiropas Komisijas pretmonopola politiku.

Pasaules vadošā kino izrādīšanas kompānija "AMC Theatres" šodien paziņo, ka ir panākusi vienošanos par "Nordic Cinema Group" iegādi no Eiropas privātā kapitāla pārvaldītāja "Bridgepoint" un Zviedru mediju grupas "Bonnier". Pirkšanas procesu ir paredzēts noslēgt līdz 2017. gada 30. jūnijam, to saskaņojot ar Eiropas Komisijas pretmonopola politiku.

"AMC ir pasaules vadošā kino izrādīšanas kompānija un mēs esam lepni, ka esam piesaistījuši viņu interesi. Viņi būs lieliski NCG īpašnieki, jo novērtē mūsu kompānijas garo un veiksmīgo vēsturi, kas dos savu ieguldījumu un pieredzi kino izrādīšanā sasniegt doto solījumu - būt labākajiem kino izrādītājiem savā klasē. AMC apņemas ieguldīt vērā ņemamus resursus un zināšanas, kas ļaus NCG turpināt augt, būt inovatīviem un piedāvāt klientiem vēl iespaidīgāku kino piedzīvojumu," atklāj Jans Bernhardsons (Jan Bernhardsson), NCG prezidents un valdes priekšsēdētājs.

AMC

"Esam izpētījuši, ka NCG ir izcili pārvaldīta kompānija ar modernu un jaunākajām tendencēm atbilstoši kinoteātru tīklu, kas, mūsuprāt, pārredzamā nākotnē piešķirs milzīgu potenciālu AMC. Mēs esam sajūsmā par NCG attīstības potenciālu – grupā pašlaik ir 10 aktīvi projekti, gan esošo kinoteātru modernizācijā, gan jauni. Mūs ir iespaidojusi ļoti talantīgā NCG līderu komanda, tāpēc ticam, ka nākotnē tā būs nenovērtējams papildinājums AMC attīstības plāniem Eiropā. AMC ienesīs jaunus un efektīvus stratēģiskus jauninājums NCG pārvaldītajiem zīmoliem. Tajā pat laikā, mēs apsolām, ka esošie kinoteātri varēs turpināt darbību vietējās vadības pārvaldībā, jo katras valsts līderu komanda vislabāk spēj saprast un apkalpot savus klientus – valstī, kurā tie dzīvo," uzsver AMC prezidents un valdes priekšsēdētājs Ādams Ārons (Adam Aron).

AMC

"Nordic Cinemas Group" vadības mītne joprojām atradīsies Stokholmā un darbosies kā filiāle "Odeon Cinemas Group" Londonas birojam, ko AMC iegādājās 2016. gada novembrī. NCG turpinās savu darbību ar tās pārvaldībā esošajiem zīmoliem Skandināvijā un Baltijā, pāreja uz ODEON vai AMC nav plānota. NCG arī turpmāk turpinās vadīt grupas valdes priekšsēdētājs Jans Bernhardsons (Jan Bernhardsson) un vadības komanda.

AMC pasaules vadošā kinoteātru ķēde un ir lielākais kino operators ASV un Eiropā, kopā pārvaldot aptuveni 900 kinoteātrus ar vairāk nekā 10 000 ekrāniem. Amerikas Savienotajās Valstīs AMC kinoteātri ieņem pirmo vai otro vietu pēc tirgus daļas 22 no 25 lielākajām apdzīvotajām vietām, ieskaitot top 3 apgabalus: Ņujorku, Losandželosu un Čikāgu. Savukārt AMC pārstāvētais zīmols ODEON ir izvērtis darbību septiņās Eiropas valstīs un ir tirgus līderis Anglijā, Īrijā, Itālijā un Spānijā.

ODEON kinoteātru tīkls pārvalda 244 kinoteātrus ar 2236 ekrāniem Anglijā, Īrijā, Vācijā, Austrijā, Itālijā, Spānijā un Portugālē. Šajās valstīs darbojošies zīmoli ir ODEON, "Cinesa", "UCI" un "UCI Kinowelt". Kinoteātru tīkls ODEON ir tirgus līderis Anglijā, Īrijā, Itālijā un Spānijā, savukārt Austrijā un Portugālē ieņem otro vietu. Vācijā grupas pārstāvētie kinoteātri ieņem ceturto vietu pēc tirgus daļas apjoma. Apvienojot līdzšinējos AMC pārvaldītos kinoteātrus ar NCG, tirgus daļa Eiropas tirgū kāpj ievērojami – kopā pārvaldot 362 kinoteātrus ar 2909 ekrāniem. 

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 28. aprīļa)

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

Metropolitan opera - vasaras atkārtojumu sērija

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Arī šovasar trešdienu vakaros piedāvājam no jauna izbaudīt piecas lieliskas operas izrādes atkārtojumu sērijā!

Dokumentālās piedzīvojumu filmas "OKEĀNA SAVIĻŅOTIE" pirmizrāde 4. maijā

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Esi kopā ar filmas galvenajiem varoņiem pirmajā airu laivas ekspresī pāri okeānam!

Māmiņu seansā filmas "Kāda māte, tāda meita!" pirmizrāde

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
13. maijā Māmiņu seansā skatīsimies franču komēdiju "Kāda māte, tāda meita!"

Šīs nedēļas jaunās filmas (no 21. aprīļa)

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Uzzini, kuras filmas šonedēļ piedzīvo pirmizrādi uz kino ekrāniem!

Citadeles kino trešdienas

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Biļetes par puscenu!

Aizvadīta "Kino Citadele" 13. dzimšanas diena

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Novembra sākumā māja, kurā dzīvo kino, sasniedza tīņa gadus un svinēja savu 13. dzimšanas dienu. Pasākums 4. novembrī tika pavadīts lustīgā gaisotnē - ar smiekliem, izēšanos, gardu dzērienu malkošanu un izklaidēm. Lai iepriecinātu apmeklētājus, Kino Citadele bija sarūpējis īpašas dzimšanas dienas kino biļešu cenas.

Jauns iepakojums uzkodām - DUBULTPAKA

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Pieejams kinoteātra 2. stāvā - PopHouse kafejnīcā!

Samazināti tarifi STOCKMANN pazemes autostāvvietā

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Labas ziņas kino apmeklētājiem, kuri uz k/t "Kino Citadele" dodas ar auto!

K/t "Kino Citadele" atklāts "Vertigo" jumta bārs

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Piektdien, 13. maijā plkst. 20:00, k/t "Kino Citadele" 6. stāvā notika "Vertigo" jumta bāra un terases atklāšanas pasākums.

K/t "Kino Citadele" atver modernāko kino zāli Baltijā

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Trešdien, 23.martā ar filmas "Betmens pret Supermenu: Taisnības Rītausma" pirmizrādi k/t "Kino Citadele" tiks atklāta modernākā kino zāle Baltijā – SCAPE.

Jauns norēķinu veids k/t "Kino Citadele"

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Lieliska ziņa visiem American Express karšu īpašniekiem!

Baudi filmas k/t "Kino Citadele" bez steigas

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Novieto automašīnu Origo apsildāmā pazemes autostāvvietā.

Mainīts k/t "Kino Citadele" darba laiks

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Kinoteātra administrācijas paziņojums.

Vēl draudzīgākas atlaides kino skatītājiem

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Svītrojam nost "LĪDZ" – tagad saņem TIEŠI 5%, 15% vai 20% atlaidi no biļetes cenas!

Kas ir tie "Kinoblogeri piedāvā" seansi?

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Atbildes uz jautājumiem - kas tie ir, kas var nākt un kas notiek šajos seansos.

Turpmāk ar American Express karti atlaide kino biļetēm arī Internetā!

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Iegādājies biļetes ar American Express kredītkarti un saņem 15% atlaidi pieaugušo biļetei!

Informē k/t personālu par pārkāpumiem kinozālē!

23.01.2017, Kinoteātra ziņas
Tagad arī sūti īsziņu uz numuru 1188!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram