Filmu ziņas

Kā tika veidots pats ambiciozākais vēsturiskais Krievijas kinoeposs "Vikings"

Share
No 6. janvāra kinoteātros varēs noskatīties iespaidīgo, grandiozo, pašu dārgāko Krievijas gada filmu "Vikings". Šis kinodarbs gaidīts gadiem – tikai sagatavošanās periods, dekorāciju un ainu veidošana prasīja 7 gadus.

Filmēšana, montāža un pēcprodukcijas darbi ilga vairāk nekā gadu. Vēl vairāk sagatavošanās laika vajadzējis tikai Holivudas filmām "Avatars" un "Simpsonu filma", kā arī dažām konceptuālām filmām – "Kafija un cigaretes" un "Grūti būt Dievam".

Vikings

Gatavojoties "Vikinga" uzņemšanai, tika atveidota 10. gadsimta realitāte – pilsētas, kņaza nams un pagalms, zvejnieku mājas, divi tūkstoši unikālu kostīmu un ieroču, 50 metrus garš cietokšņa mūris. Mākslinieki radīja ne vien ēkas, bet arī interjerus, materiālus, vissīkākās detaļas. Viss tika izgatavots ar rokām, un darbā no pirmās skices līdz pēdējam kadram piedalījās 3000 cilvēku. Nekādas elementu pavairošanas datorā – katrs kostīms bija domāts priekšplānam, katram aktierim bija jābūt gatavam filmēties tuvplānā. Dekorācijas izgatavotas pilnā apjomā – ej iekšā, un laika mašīna tevi aizvedīs desmit gadsimtu senā pagātnē.

Vikings

Dabiskā lielumā tika uzbūvēts vikingu kuģis drakars. 20 metrus garo 10 tonnas smago drakaru uzbūvēja uzņemšanas laukumā, pirms sāka filmēt vienu no vissarežģītākajām epizodēm. Ērtības labad kuģis bija izjaucams, lai dažādās ainās varētu izmantot tā daļas – priekšgalu, pakaļgalu un vidu.

Vikings

Darbs pie katras ainas sākās ar skici. Pēc tam mākslinieks inscenētājs kopā ar palīgiem pārvērta skices par rasējumiem, tad par projektiem un galu galā par 3D maketu. Filmēšanai uzbūvēja 10 pilsētu maketus, un katrai mājai bija sacerēta leģenda, lai mitekļi šķistu patiešām apdzīvoti.

Vikings

Tas ir jāredz, lai noticētu – uzbūvētas grandiozas dekorācijas, šāds mērogs Krievijas kino vēl nav redzēts! Vēsturiskās drāmas "Admirālis" autora režisora Andreja Kravčuka filmā "Vikings" galvenās lomas tēlo Daņila Kozlovskis ("Ekipāža", "Hardcore", "Statuss: Brīvs") , Svetlana Hodčenkova ("Klasesbiedrenes", "Metro", "Mīlestība lielpilsētā 3") un citi.

"Garsų pasaulio įrašai" informācija
http://gpicinema.com

Holivudas karstākais aktieru pāris: Lorensa un Prats

03.01.2017, Filmu ziņas
Šobrīd par vienu no mediju iemīļotākajiem aktieru pāriem ir kļuvuši Dženifera Lorensa un Kriss Prats. Abi Holivudas jaunās paaudzes spīdekļi pēdējo mēnešu laikā ir ne tikai aktīvi prezentējuši savu jaunāko veikumu - zinātnisko fantastikas trilleri "Pasažieri" ("Passengers"), bet arī publiski pauduši apliecinājumus savai ciešajai draudzībai.

Gada skaistākais kino stāsts – mūzikls "La La Land: Kalifornijas sapņi"

03.01.2017, Filmu ziņas
Piesātinātais kino stāsts jau ir izpelnījies septiņas nominācijas prestižajai kino balvai "Zelta globuss" un tiek uzskatīta par līderi gaidāmajā cīņā par "Oskara" balvām.

"Vāģi 3" - pirmais treileris un plakāts

03.01.2017, Filmu ziņas
Zibens Makvīns un viņa draugi vasarā dosies jaunos piedzīvojumos - noskaties pirmo treileri!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram