Filmu ziņas

Stāsts par cilvēku, kurš neiespējamo ir padarījis par iespējamu - filma "LĪDZ PĒDĒJAM"

Share
Uz kino ekrāniem no 13. janvāra.

Katram sevi cienošam aktierim, kaut reizi savā karjerā ir jāpievēršas boksera lomai, vai vismaz kaut reizi jāparādās ringā. Roberts DeNiro, Denzels Vašingtons, Silvestrs Stallone, Marks Vālbergs, Toms Hārdijs, Rasels Krovs, Vils Smits, Džeiks Džilenhols – un neaizmirsīsim arī par Hilariju Svanku. Nospēlēt bokseri – tas nozīmē izspiest no sevis visu par 100%, izliet litriem sviedru treniņos, iegūt atbilstošu fizisko formu un iemācīties izpildīt sitienus, nevis tikai vicināt ar dūrēm. Taču, ja pēc kontrakta tev ir jānospēlē reāls cīnītājs, kurš guvis uzvaras ringā un ārpus tā, bija personība ar tikai viņam piemītošu raksturu un pārdzīvojis savā karjerā gan augšupeju, gan kritienus – tad lomas izpildītājam ir jāizdara viss, lai pierādītu, ka var pretendēt uz tāda aktiera titulu, kuram skatītājs tic.

Līdz pēdējam

Mailzs Tellers bija redzēts pietiekoši daudz dažāda žanra filmās – gan samērā tipiskos Holivudas blokbasteros, gan ne mazāk tipiskās komēdijās un iespējams, ka kādam viņš ir palicis atmiņā. Taču īsts viņa izrāviens notika divus gadus atpakaļ ar filmu "Atsitiens" (Whiplash). Tālāk sekoja "Kara suņi" (War Dogs) un tagad – "Līdz pēdējam" (Bleed For This), kurā aktieris ķērās pie izcilā amerikāņu boksera Vinija Paciencas tēla. Vinijs Pacienca – cīnītājs ar ļoti skaudru boksēšanas stilu, kurā saglabājot augstu tempu, pretinieks tika apbērts ar ļoti spēcīgiem un precīziem sitieniem. Kļuvis par pieckārtēju pasaules čempionu, Pacienca piedzīvo dramatisku kritienu, pēc kura ir vairs neiespējami atgriezties pie savas iemīļotās nodarbošanās. Filmas "Līdz pēdējam" galvenā tēma – uzvara pašam pār sevi un tikai tad – uzvara ringā, aurojoša pūļa pavadībā.

Līdz pēdējam

"Iedomājieties puisi, kurš aboslūti nav savienojams ar boksu un atrodas no tā ļoti ļoti tālu – tas esmu es. Taču man bija veseli astoņi mēneši, lai sagatavotos šai lomai un man vajadzēja izmantot katru minūti no šī laika" – šie Mailza Tellera vārdi vislabāk raksturo viņa milzīgo darbu, kurš tika ieguldīts, lai pārtaptu par Viniju Paciencu. "Ieguvis traumas, kuras nav savienojamas ar boksera karjeras turpināšanu, Vinijs zaudēja jebkādu cerību un sāka nodarboties ar sevis norakšanu. Man daudz ko nācās pārdomāt arī savas dzīves sakarā, kamēr spēlēju Viniju," stāsta Mailzs Tellers.

"Iepriekš man nebija nācies pārmiesoties cilvēkā, kuru visi tik ļoti cienīja, apbrīnoja un pat dievināja. Es biju Vinija spēcīgās personības iedvesmots. Stāsts par Viniju Pacienca ir stāsts par cilvēku, kurš neiespējamo ir padarījis par iespējamu".

Par filmu:
"Amerikāņu skaistums" (American Beauty) un "Optimista stāsts" (Silver Linings Playbook) veidotāji piedāvā uz patiesiem notikumiem balstītu stāstu par leģendāro bokseri Viniju Pacienca, kurš 1991. gadā cieta smagā autokatastrofā, gūstot smagu mugurkaula traumu. Kamēr ārsti nesolīja neko labu un ieteica Vinijam aizmirst par sportista karjeru, viņš pilnīgā slepenībā sāka apmeklēt sporta zāli un jau pēc trim mēnešiem atgriezās ringā.

"Līdz pēdējam" (Bleed For This) kinoteātros no 13. janvāra.

 

Labs Kino informācija
https://www.facebook.com/LabsKino/

Holivudas karstākais aktieru pāris: Lorensa un Prats

11.01.2017, Filmu ziņas
Šobrīd par vienu no mediju iemīļotākajiem aktieru pāriem ir kļuvuši Dženifera Lorensa un Kriss Prats. Abi Holivudas jaunās paaudzes spīdekļi pēdējo mēnešu laikā ir ne tikai aktīvi prezentējuši savu jaunāko veikumu - zinātnisko fantastikas trilleri "Pasažieri" ("Passengers"), bet arī publiski pauduši apliecinājumus savai ciešajai draudzībai.

Kā tika veidots pats ambiciozākais vēsturiskais Krievijas kinoeposs "Vikings"

11.01.2017, Filmu ziņas
No 6. janvāra kinoteātros varēs noskatīties iespaidīgo, grandiozo, pašu dārgāko Krievijas gada filmu "Vikings". Šis kinodarbs gaidīts gadiem – tikai sagatavošanās periods, dekorāciju un ainu veidošana prasīja 7 gadus.

Gada skaistākais kino stāsts – mūzikls "La La Land: Kalifornijas sapņi"

11.01.2017, Filmu ziņas
Piesātinātais kino stāsts jau ir izpelnījies septiņas nominācijas prestižajai kino balvai "Zelta globuss" un tiek uzskatīta par līderi gaidāmajā cīņā par "Oskara" balvām.

"Vāģi 3" - pirmais treileris un plakāts

11.01.2017, Filmu ziņas
Zibens Makvīns un viņa draugi vasarā dosies jaunos piedzīvojumos - noskaties pirmo treileri!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram