Filmu ziņas

Kianu Rīvss atgādina par savu talantu jaunā spriedzes kino

Share
Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo pasaulslavenā aktiera Kianu Rīvsa jaunākā filma "Džons Viks 2" (John Wick: Chapter 2). Tajā daudzu asa sižeta kino cienītāju favorītaktieris ir iejuties leģendāra algota slepkavas Džona Vika tēlā.

Trilleris "Džons Viks 2" ir turpinājums 2014. gadā tapušajam asa sižeta kino stāstam "Džons Viks". Tas saņēma neskaitāmus komplimentus gan no skatītājiem, gan kinokritiķiem, kā arī ļoti atzīstamus rādītājus dažādās filmu reitingu sistēmās. Filmas "Džons Viks" veidotāji tika slavēti par spēju radīt stilīgu un aizraujošu kino darbu, kurā netrūkst teicamu spriedzes elementu un efektīgu vizuālu risinājumu.

Džons Viks 2

Pēc starptautiskajiem panākumiem ir pagājuši tikai daži gadi, un trillera "Džons Viks" komanda ir radījusi intriģējošu turpinājumu stāstam par algoto slepkavu Džonu Viku, kurš jau reiz bija nodevies mierīgam dzīvesveidam, taču negaidīts notikums viņā atmodināja vēlmi pēc nežēlīgas atriebības. Arī jaunākajā trillera daļā ietekmīgais slepkava ir spiests atgriezties pie vecajiem ieradumiem un ieročiem. Šoreiz viņam majestātiskajā Romā jāsatiek pasaulē bīstamākie slepkavas.

Džons Viks 2

Kino kritiķi jau ir paziņojuši, ka filma "Džons Viks 2" ir spilgts apliecinājums Holivudas superzvaigznes Kianu Rīvsa īpašajam talantam piešķirt asa sižeta kino stāstiem papildus dramatismu un dziļumu. Tikmēr pats aktieris, izmantojot salīdzinājumus, uzsvēris, ka filmas pirmā daļā scenārija intensitātes ziņā no viņa prasīja pirmās pakāpes melnās jostas cienīgu meistarību, taču tās turpinājums jau sasniedz trešās pakāpes melnās jostas līmeni.

Starp citu, trilleris "Džons Viks 2" Kianu Rīvsam sniedza iespēju strādāt ar kolēģi Laurensu Fišbernu, kuru viņš ļoti ciena jau no kulta kino stāsta "Matrikss" filmēšanas laikiem.

"Laurenss ir izcili talantīgs aktieris, tāpēc esmu ļoti gandarīts par iespēju vēlreiz strādāt kopā ar viņu. Laurenss, tāpat kā viņa varonis "Džonā Vikā 2", burtiski izstaro harizmu, inteliģenci un labu humora izjūtu," ir pārliecināts Kianu Rīvss.

Džons Viks 2

www.acmefilm.lv

Sekojot sapnim, ir jāieklausās savā sirdī – sešām Oscar balvām nominētā drāma LAUVA

10.02.2017, Filmu ziņas
Jau no 17. februāra būs iespējams noskatīties šo meistardarbu arī Latvijas kinoteātros!

Latvijas kinoteātros Farhadi "Oskaram" nominētais "Komivojažieris"

10.02.2017, Filmu ziņas
Pēc filmas pirmizrādes pērnā gada Rīgas Starptautiskajā kino festivālā apbalvotā irāņu režisora Asgara Farhadi jaunākais darbs "Komivojažieris" (Forushande) nonāks uz Latvijas kinoteātru ekrāniem 15. februārī. Filma nominēta Amerikas Kinoakadēmijas balvai kategorijā "Labākā ārzemju filma".

Kinoekrānos debitē Lego Betmens

10.02.2017, Filmu ziņas
Jau šajā piektdienā, 10. februārī, Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvos daudzu bērnu gaidīts animācijas stāsts "Lego Betmens. Filma" ("Lego Batman Movie"). Tas veidots ar jaunāko 3D datorgrafikas programmu palīdzību, tāpēc filmas varoņi līdz precīzākajai niansei iemieso visfantastiskākos "Lego" pasaules iemītniekus.

Kinoteātros Fjodora Bondarčuka jaunākā filma

10.02.2017, Filmu ziņas
Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo kulta režisora Fjodora Bondarčuka jaunākais veikums "Gravitācija".

"Vāģi 3" - pirmais treileris un plakāts

10.02.2017, Filmu ziņas
Zibens Makvīns un viņa draugi vasarā dosies jaunos piedzīvojumos - noskaties pirmo treileri!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram