Filmu ziņas

Kinoekrānos debitē Lego Betmens

Share
Jau šajā piektdienā, 10. februārī, Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvos daudzu bērnu gaidīts animācijas stāsts "Lego Betmens. Filma" ("Lego Batman Movie"). Tas veidots ar jaunāko 3D datorgrafikas programmu palīdzību, tāpēc filmas varoņi līdz precīzākajai niansei iemieso visfantastiskākos "Lego" pasaules iemītniekus.

Aizraujošā animācijas filma "Lego Betmens. Filma" vēsta par supervaroni Lego Betmenu, kuram ne tikai jātiek galā ar nebūšanām un noziedzību Gothemas pilsētā, bet arī jāuzņemas tēvišķas rūpes par kādu zinātkāru bāreni. Filmas autoru komanda scenārijā ir iekļāvusi personāžus un stāstus gan no daudziem Betmenam veltītiem komiksiem, gan no kulta statusā ieceltām supervaroņu Holivudas mākslas filmām.

Lego Betmens. Filma

Kino kritiķi izsakās atzinīgi, ka animācijas filma "Lego Betmens. Filma" ir aizraujošs un dzīves gudrs stāsts, kurā sev aktuālus jautājumus un atbildes var ieraudzīt gan bērni, gan pieaugušie. Turklāt pieaugušajiem papildus azartu sagādā leģendārāko Betmena mākslas filmu varoņu un citātu atpazīšana.

Lego Betmens. Filma

Daudzsološās animācijas filmas oriģinālajā ieskaņošanā piedalījušās tādas spilgtas personības kā aktieris Ralfs Fainss, dziedātāja Meraija Kerija un komiķis Maikls Kera. Domājot par mazo skatītāju ērtībām, Latvijas kinoteātros ir iespēja filmu skatīties ieskaņotu arī latviešu un krievu valodās.

Interesanti, ka gan Betmena, gan Lego klucīšu pirmsākumi meklējami vienā desmitgadē. Betmena tēlu radīja un pirmo reizi publicēja komiksā mākslinieks Bobs Keins un rakstnieks Bils Fingers 1939. gadā, savukārt šobrīd par ietekmīgāko rotaļlietu ražotāju pasaulē atzītā kompānija "Lego" savu veiksmes gājienu uzsāka 1932. gadā, kad dāņu galdnieks Ole Kirks Kristiansens izgatavoja klucīšus no koka ar mērķi stimulēt bērnu attīstību.

Lego Betmens. Filma

www.acmefilm.lv

Sekojot sapnim, ir jāieklausās savā sirdī – sešām Oscar balvām nominētā drāma LAUVA

10.02.2017, Filmu ziņas
Jau no 17. februāra būs iespējams noskatīties šo meistardarbu arī Latvijas kinoteātros!

Latvijas kinoteātros Farhadi "Oskaram" nominētais "Komivojažieris"

10.02.2017, Filmu ziņas
Pēc filmas pirmizrādes pērnā gada Rīgas Starptautiskajā kino festivālā apbalvotā irāņu režisora Asgara Farhadi jaunākais darbs "Komivojažieris" (Forushande) nonāks uz Latvijas kinoteātru ekrāniem 15. februārī. Filma nominēta Amerikas Kinoakadēmijas balvai kategorijā "Labākā ārzemju filma".

Kianu Rīvss atgādina par savu talantu jaunā spriedzes kino

10.02.2017, Filmu ziņas
Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo pasaulslavenā aktiera Kianu Rīvsa jaunākā filma "Džons Viks 2" (John Wick: Chapter 2). Tajā daudzu asa sižeta kino cienītāju favorītaktieris ir iejuties leģendāra algota slepkavas Džona Vika tēlā.

Kinoteātros Fjodora Bondarčuka jaunākā filma

10.02.2017, Filmu ziņas
Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo kulta režisora Fjodora Bondarčuka jaunākais veikums "Gravitācija".

"Vāģi 3" - pirmais treileris un plakāts

10.02.2017, Filmu ziņas
Zibens Makvīns un viņa draugi vasarā dosies jaunos piedzīvojumos - noskaties pirmo treileri!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram