Filmu ziņas

Kinoteātros atgriežas leģendārais Karalis Kongs

Share
Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojusi vērienīga fantastikas piedzīvojumu filma "Kongs: Galvaskausa sala" ("Kong: Skull Island"). Jaunākā versija par vienu no leģendārākajiem tēliem visā Holivudas kino vēsturē kritiķu vidū jau ir izpelnījusies atzinību par labiem aktierdarbiem un efektīgiem specefektiem.

Fantastikas piedzīvojumu filmas "Kongs: Galvaskausa sala" darbība norisinās īsi pēc Vjetnamas kara beigām. Tā vēsta par zinātnieku un militāristu grupu, kurai paveras ekskluzīva iespēja nokļūt uz noslēpumainas Klusā okeāna salas. Neskartās, mežonīgās dabas sajūsmināti, viņi pat nenojauš, ka drīz sastapies ar baisu izaicinājumu ne tikai savam prātam, bet arī dzīvībai. Nošķirtā sala pārsteidz viesus ar iepriekš nekur neidentificētām radībām, tai skaitā, aizvēsturisku milzu pērtiķi. Rezultātā katram no bīstamās ekspedīcijas dalībniekiem nākas izdzīvot savu stāstu par cilvēku bezspēcību dabas varenības priekšā.

Kongs: Galvaskausa sala

Karalis Kongs ir viens no tiem tēliem, bez kuriem kino pasaule vairs nav iedomājama. Tieši tāpēc daudzi aktieri uzskata par goda lietu filmēties kino stāstos par šo gigantisko pērtiķi. Šoreiz Konga sabiedrotie ir tādas atzītas kino personības kā aktieri Toms Hidlstons, Brī Lārsone, Semjuels L. Džeksons un Džons Gudmens. Savukārt režisora gods ticis līdz šim mazāk zināmajam Džordanam Vogtam-Robertam.

Kongs: Galvaskausa sala

Filmas "Kongs: Galvaskausa sala" aizkulišu informācija liecina, ka tā pārsteigs skatītājus ar līdz šim lielāko Konga versiju amerikāņu radītajos kino stāstos, proti, cilvēciskotais briesmonis šoreiz ir garāks par 30 metriem. Režisora Pītera Džeksona 2005. gada ekranizējumā tas bija vien nepilnus 8 metrus garš.

Starp citu, aizvēsturiskais pērtiķis Kongs pirmo reizi uz ekrāniem tika parādīts tieši martā. 1933. gada 2. martā Ņujorkā notika nu jau par leģendāro uzskatītās filmas "Karalis Kongs" ("King Kong") pirmizrāde. Prestižos filmu topos tā tiek iekļauta starp labākajām filmām visā kino vēsturē.

www.acmefilm.lv

Laimīgā biļete – vistrakāko piedzīvojumu sākums

14.03.2017, Filmu ziņas
Humoršova "Urālu pelmeņi" komanda piedāvā jaunu komēdiju "Laimīgā biļete" un aicina visus uz kino.

Aktieri Semjuelu L. Džeksonu pārsteidz Vjetnamas krāšņums

14.03.2017, Filmu ziņas
Leģendārais amerikāņu aktieris Semjuels L. Džeksons atzinis, ka filmēšanās vērienīgajā fantastikas piedzīvojumu filmā "Kongs: Galvaskausa sala" ("Kong: Skull Island") visai projekta komandai sniegusi iespēju izbaudīt gluži vai neticamu dabas varenību un krāšņumu.

Džeimss Kamerons atklāj, kā konvertēts "Terminators 2"

14.03.2017, Filmu ziņas
Pēc filmas "Terminators 2: Sprieduma diena" jaunās 3D versijas skates Berlīnes kinofestivālā režisors Džeimss Kamerons videokonferencē atbildēja uz festivāla rīkotāju un filmas fanu jautājumiem. Intervijas laikā režisors bija lieliskā omā un pa jokam sāka videokonferenci, teikdams, ka viņa rīcībā bijuši veseli 26 gadi, lai sagatavotos šai intervijai.

Hjū Džekmena pēdējais Vilknadzis – ne supervaronis, bet cilvēks vārdā LOGANS

14.03.2017, Filmu ziņas
X-cilvēku sērijas jaunākā filma uz kino ekrāniem jau no 1. marta!

"Vāģi 3" - pirmais treileris un plakāts

14.03.2017, Filmu ziņas
Zibens Makvīns un viņa draugi vasarā dosies jaunos piedzīvojumos - noskaties pirmo treileri!

Laimīgā biļete – vistrakāko piedzīvojumu sākums

Humoršova "Urālu pelmeņi" komanda piedāvā jaunu komēdiju "Laimīgā biļete" un aicina visus uz kino. Lasīt tālāk

Aktieri Semjuelu L. Džeksonu pārsteidz Vjetnamas krāšņums

Leģendārais amerikāņu aktieris Semjuels L. Džeksons atzinis, ka filmēšanās vērienīgajā fantastikas piedzīvojumu filmā "Kongs: Galvaskausa sala" ("Kong: Skull Island") visai projekta komandai sniegusi iespēju izbaudīt gluži vai neticamu dabas varenību un krāšņumu. Lasīt tālāk

Džeimss Kamerons atklāj, kā konvertēts "Terminators 2"

Pēc filmas "Terminators 2: Sprieduma diena" jaunās 3D versijas skates Berlīnes kinofestivālā režisors Džeimss Kamerons videokonferencē atbildēja uz festivāla rīkotāju un filmas fanu jautājumiem. Intervijas laikā režisors bija lieliskā omā un pa jokam sāka videokonferenci, teikdams, ka viņa rīcībā bijuši veseli 26 gadi, lai sagatavotos šai intervijai. Lasīt tālāk

Kinoteātros atgriežas leģendārais Karalis Kongs

Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojusi vērienīga fantastikas piedzīvojumu filma "Kongs: Galvaskausa sala" ("Kong: Skull Island"). Jaunākā versija par vienu no leģendārākajiem tēliem visā Holivudas kino vēsturē kritiķu vidū jau ir izpelnījusies atzinību par labiem aktierdarbiem un efektīgiem specefektiem. Lasīt tālāk

Ar humoru piepildīts aizkustinošs stāsts – filma MANS AKLAIS RANDIŅŠ AR DZĪVI

Uz kino ekrāniem no 10. marta! Lasīt tālāk
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram