Filmu ziņas

Kinoteātros Stīvena Spīlberga jaunākā filma

Share
Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo režisora Stīvena Spīlberga jaunākais veikums – biogrāfiskā drāma "Slepenie dokumenti" ("The Post") ar Merilu Strīpu un Tomu Henksu galvenajās lomās.

Filmas "Slepenie dokumenti" scenārijs ir veidots, balstoties uz patiesiem notikumiem, kas norisinās 1971. gadā ASV, kad vairāku laikrakstu, tostarp "The New York Times" un "The Washington Post", rīcībā nonāk Pentagona dokumenti, kas atklāj ilgstoši piesegtas nelikumības. "The Washington Post" īpašniece Katrina Greiema un galvenais redaktors Bens Bredlijs, pārvarot personīgās domstarpības, pieņem drosmīgu lēmumu publicēt valdību atmaskojošos slepenos dokumentus, par spīti toreizējā prezidenta Ričarda Niksona administrācijas draudiem izrēķināties un centieniem ierobežot preses brīvību. 

Slepenie dokumenti

Filmas biogrāfiskais stāsts, tēmas nozīme pasaules notikumu kontekstā un talantiem bagātīgā komanda, sākot ar izcilo režisoru Spīlbergu, spēcīgo sieviešu lomas atveidotāju Strīpu un optimistiski dramatisko Henksu, kā arī papildinājumu, ko sniedz aktieri - Elisone Brī, Sāra Polsone, Metjū Rīss, Brūss Grīnvuds, Bredlijs Vitfords, viennozīmīgi sniegs baudījumu intelektuālam kino skatītājam.

Lai gan Spīlbergs un Strīpa nekad līdz šim vēl nav sadarbojušies, Spīlberga izvēle attiecībā uz Merilu Strīpu galvenās lomas atveidotājai ir attaisnojusies, un kritiķi atzinīgi novērtējuši viņas īpaši izjusto, atveidojamās Katrinas, lomas izpildījumu. Talantīgās aktrises spēja iedziļināties katrā sīkākajā niansē ir tikusi atzinīgi novērtēta arī no Amerikas Kinoakadēmijas puses un Merila Strīpa ir nominēta "Oskara" balvai kā labākā aktrise galvenajā lomā, līdz ar saņemto nomināciju, Merila Strīpa ir pārsniegusi savu iepriekšējo "Oskars" nomināciju rekordu un kopumā ir tikusi nominēta 21 reizi un saņēmusi trīs "Oskars" balvas par nominācijām - labākās aktrises vai labākās aktrises otrā plāna lomā.

Slepenie dokumenti

Filma "Slepenie dokumenti", kopumā nominēta - divām "Oskars" balvām, sešām "Zelta Globuss" balvām, astoņām "Critics Choice" un vēl daudzām citām, kur pretendē gan uz labāko scenāriju, režiju, skaņu celiņu un citām kategorijām. 

acmefilm.lv

Kino cienītāji dosies laika ceļojumā zinātniskās fantastikas filmā "Robeža: Atpakaļ nākotnē"

25.01.2018, Filmu ziņas
23. februārī Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt sen gaidīto režisora Dmitrija Tjurina zinātniskās fantastikas trilleri "Robeža: Atpakaļ nākotnē".

Reperis 50 Cent skarbā trillerī

25.01.2018, Filmu ziņas
Uz kino ekrāniem nonākusi kriminālsāga "Zagļu medības" ("Den of Thieves") ar pasaulslavenā repera, producenta un aktiera 50 Cent dalību.

Romantiskajā laikā uz ekrāniem melodrāma "Ledus"

25.01.2018, Filmu ziņas
Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvojusi melodrāma "Ledus" ("Лёд"), jaunā un daudzsološā Krievijas režisora Oļega Trofima debijas filma.

"Kriminālās ekselences fonds" - skatītāju atsauksmes

25.01.2018, Filmu ziņas
Pašmāju skatītāju atsauksmes par latviešu krimināl-komēdiju "Kriminālās ekselences fonds".

Konstantīns Habenskis iespaidīgā trillerī

25.01.2018, Filmu ziņas
Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas kinoteātros veiksmīgi startējis iespaidīgs Krievijas trilleris "Selfijs" ("Селфи"), ar Latvijā atzinību guvušo aktieri Konstantīnu Habenski galvenajā lomā.

"Super Bowl 2018" filmu reklāmas

25.01.2018, Filmu ziņas
ASV aizvadīta ikgadējā Nacionālās futbola līgas finālspēle - "Super Bowl". Līdz ar to arī reklāmas un daudz jauna no šī gada gaidītākajām filmām. Piedāvājam šo filmu reklāmu apkopojumu.

Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis - komēdijā "Kriminālās ekselences fonds"

25.01.2018, Filmu ziņas
Ilgi gaidītā pašmāju krimināl-komēdija "Kriminālās ekselences fonds" beidzot Latvijas kinoteātros no 2. februāra!

Latvijas simtgades spēlfilmas "Homo Novus" pirmizrāde notiks septembrī

25.01.2018, Filmu ziņas
Noskaties pārpratumu komēdijas pirmo reklāmas rullīti!

"Svingeru" režisors Andrejs Ēķis uzsācis filmēt jaunu komēdiju

25.01.2018, Filmu ziņas
Pagājušā gada rudenī Latvijas skatītājus uzkarsēja provokatīvā komēdija "Svingeri". Skatītāju labvēlīgās atsauksmes un novērtējums iedvesmojis komandu atkal ķerties pie darba.
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App