Filmu ziņas

Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis - komēdijā "Kriminālās ekselences fonds"

Share
Ilgi gaidītā pašmāju krimināl-komēdija "Kriminālās ekselences fonds" beidzot Latvijas kinoteātros no 2. februāra!

Piektdien 2. februārī veselos 13 Latvijas kinoteātros startē Oskara Rupenheita kriminālā komēdija "Kriminālās ekselences fonds", kura pilnībā veidota par privātiem līdzekļiem, tai skaitā pašu skatītaju sarūpētajiem - vēl pirms filmēšanas posma uzsākšanas filmas kolektīvā ieguldījuma kampaņa vietnē ProjektuBanka nesa vairāk kā 10 000 eur.

Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis - komēdijā "Kriminālās ekselences fonds"! Imants Veide raksta scenāriju seriālam par krāpniekiem un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku izmēģina dažādas krāpšanas shēmas. Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti. Pie apvāršņa parādās veci žuļiki Duļķis un Aļģe, bet lielākais šķērslis ceļā uz kriminālās autoritātes statusu ir Imanta Kaimiņiene, kurai, kā izrādās, ir lielāki pauti nekā visiem pārējiem kopā!

Filmas treileris (16+):

Projekts ar sākotnējo nosaukumu "Mastermainds" tapa ilgi, pamatīgi un ar baudu: 130 filmēšanas dienas, 8454 izbļauti lamuvārdi, 155 (+/-3) aktieri, 35 lokācijas, 3 kameras, 4 kaskadieri, 2 suņi, 28 498 689 zudušas nervu šūnas un 1 LIELS kaifs par paveikto - tas viss ir "Kriminālās ekselences fonds"! Filmas tapšanas gaita no iespaidīgo dekorāciju izveides un kolorītajiem tērpiem līdz aktieru atlases procesam ir iemūžināta making-of video sērijā:

Pirms doties uz filmu, izpildiet arī testu par to, cik liels kriminālais gēns ir jūsos: https://www.fenikssfun.com/testi/kriminala-autoritate-7506.

Filma uz kino ekrāniem no 2. februāra visā Latvijā.

Kriminālās ekselences fonds

"Kriminālās ekselences fonda" gaitām var sekot filmas sociālo tīklu vietnēs:

Facebook: www.facebook.com/kefmovie
Twitter: www.twitter.com/kef_filma
Instagram: www.instagram.com/kefmovie

Kino cienītāji dosies laika ceļojumā zinātniskās fantastikas filmā "Robeža: Atpakaļ nākotnē"

01.02.2018, Filmu ziņas
23. februārī Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt sen gaidīto režisora Dmitrija Tjurina zinātniskās fantastikas trilleri "Robeža: Atpakaļ nākotnē".

Reperis 50 Cent skarbā trillerī

01.02.2018, Filmu ziņas
Uz kino ekrāniem nonākusi kriminālsāga "Zagļu medības" ("Den of Thieves") ar pasaulslavenā repera, producenta un aktiera 50 Cent dalību.

Romantiskajā laikā uz ekrāniem melodrāma "Ledus"

01.02.2018, Filmu ziņas
Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvojusi melodrāma "Ledus" ("Лёд"), jaunā un daudzsološā Krievijas režisora Oļega Trofima debijas filma.

"Kriminālās ekselences fonds" - skatītāju atsauksmes

01.02.2018, Filmu ziņas
Pašmāju skatītāju atsauksmes par latviešu krimināl-komēdiju "Kriminālās ekselences fonds".

Konstantīns Habenskis iespaidīgā trillerī

01.02.2018, Filmu ziņas
Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas kinoteātros veiksmīgi startējis iespaidīgs Krievijas trilleris "Selfijs" ("Селфи"), ar Latvijā atzinību guvušo aktieri Konstantīnu Habenski galvenajā lomā.

"Super Bowl 2018" filmu reklāmas

01.02.2018, Filmu ziņas
ASV aizvadīta ikgadējā Nacionālās futbola līgas finālspēle - "Super Bowl". Līdz ar to arī reklāmas un daudz jauna no šī gada gaidītākajām filmām. Piedāvājam šo filmu reklāmu apkopojumu.

Latvijas simtgades spēlfilmas "Homo Novus" pirmizrāde notiks septembrī

01.02.2018, Filmu ziņas
Noskaties pārpratumu komēdijas pirmo reklāmas rullīti!

Kinoteātros Stīvena Spīlberga jaunākā filma

01.02.2018, Filmu ziņas
Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo režisora Stīvena Spīlberga jaunākais veikums – biogrāfiskā drāma "Slepenie dokumenti" ("The Post") ar Merilu Strīpu un Tomu Henksu galvenajās lomās.

"Svingeru" režisors Andrejs Ēķis uzsācis filmēt jaunu komēdiju

01.02.2018, Filmu ziņas
Pagājušā gada rudenī Latvijas skatītājus uzkarsēja provokatīvā komēdija "Svingeri". Skatītāju labvēlīgās atsauksmes un novērtējums iedvesmojis komandu atkal ķerties pie darba.
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App