Kā iegādāties biļeti www.forumcinemas.lv?

"Forum Cinemas" piedāvā Jums iespēju iegādāties biļetes uz filmām, tiešraidēm, filmu festivāliem un citiem pasākumiem, kas norisinās kinoteātrī "Kino Citadele".

Kino biļetes iespējams iegādāties tikai reģistrētiem "Forum Cinemas" Kino Kluba lietotājiem. Jauniem lietotājiem reģistrēties šeit!

Par biļetēm var norēķināties ar "Forum Cinemas" kinokarti vai ar Baltijas valstīs izdotu bankas maksājumu karti. Norēķiniem var lietot kredītkartes (Mastercard, Visa) un debetkartes (Maestro, Visa), ja to izdevējbanka paredz maksājumus internetā.

Maksājot ar jebkuru Citadeles karti, Jūs saņemsiet 50% atlaidi pieaugušo biļetei uz trešdienas seansiem un 15% atlaidi pieaugušo biļetei citās nedēļas dienās. Atlaides nesummējas un neattiecas uz bērnu, ģimenes, Kino kluba, Vieglo Pirmdienu, akciju un speciālo pasākumu (operas, baleti, koncerti u.c.) biļetēm. Atlaide nav spēkā Kino Dāvanu kartēm un e-Kuponiem.

Citai personai izsniegtas maksājumu kartes un/vai maksājumu kartes datu izmantošana, tajā skaitā preču un pakalpojumu iegādei ir pretlikumīga. Šādos gadījumos biļetes var tikt anulētas.
Par šādu noziedzīgu nodarījumu vainīgā persona var tikt saukta pie atbildības saskaņā ar Latvijas Republikas Krimināllikumu.

Uzmanību!
 
Pārbaudiet pirkuma groza saturu pirms apmaksas.
Pārliecinieties, ka ir pareizi izvēlēta filma, seanss, biļešu skaits un sēdvietas.

Nopirktās kino biļetes un dāvanu kartes nebūs iespējams apmainīt vai atgriezt, pamatojoties uz Ministru kabineta noteikumiem Nr.255.
Iegādājoties biļeti, Jūs piekrītat ievērot kinoteātra iekšējās kārtības noteikumus.

1. Autorizācija


Lai autorizētos, Jums ir jāievada lietotāja vārds un parole lapas augšpusē vai sadaļā Mans Kino > Autorizēties.
Ja esat aizmirsis paroli, tad to iespējams atjaunot šeit: Mans Kino > Aizmirsi paroli?


2. Izvēlēties filmu un seansu

Izvēlieties filmu vai pasākumu, kuru vēlaties apmeklēt. To varat izdarīt sekojošās sadaļās: Sākumlapa, Filmas un seansi, Biļetes > Pirkt biļeti un citur. Seansu izvēle būs redzama pie katras filmas vai pasākuma.

Izvēloties seansu, lūdzam ņemt vērā, ka pie seansiem, kas tiek demonstrēti 3D formātā, redzams 3D briļļu simbols - .


3. Izvēlieties zāli vai balkonu un biļešu skaitu

Šajā solī izvēlieties zāli vai balkonu (balkons pieejams ISENSE un 2. auditorijai) un biļešu skaitu. Jums ir iespēja iegādāties 2 biļetes ar Jūsu Kino Kluba līmenim atbilstošu atlaidi un 10 biļetes par regulāro cenu.


4. Vietas izvēle kinoteātra auditorijā.


5. Biļešu apmaksa

Pirms biļešu apmaksas lūdzam vēlreiz pārbaudīt izvēlētā seansa datumu, filmu un sēdvietas.

Par biļetēm var norēķināties ar "Forum Cinemas" kino dāvanu kartēm vai ar Baltijas valstīs izdotu bankas maksājumu karti.

Lai apmaksātu biļeti ar kino dāvanu karti, ievadiet dāvanu kartes numuru tam paredzētajā laukā (kas atrodas virs produktu saraksta).

Lai apmaksātu pirkumu ar e-Kuponu, nospiediet pogu "Maksāt ar e-Kuponu" un izvēlieties atbilstošo e-Kuponu.

Samaksas veikšanai ar bankas karti lūdzam aizpildīt visus prasītos laukus ar precīzu informāciju, kas norādīta uz Jūsu kartes. Lai turpinātu, nospiediet "Nosūtīt". Pirms maksājuma apstiprināšanas lūdzam pārliecināties, ka pirkumam atvēlētais laiks nav beidzies! Ja Jūs veiksiet maksājumu vēlāk, biļešu iegāde netiks apstiprināta, kaut arī nauda tiks atskaitīta no Jūsu konta (šādā gadījumā lūdzam Jūs ziņot par radušos situāciju uz kino@forumcinemas.lv). Lūdzam Jūs būt uzmanīgiem un, ja neesat pārliecināti, ka varēsiet iekļauties noteiktajā laikā, atsākt pirkuma procesu.

Mastercard un Visa karšu īpašniekiem jānorāda arī CVV2/CVC2 (pēdējie 3 cipari aiz kartes numura kartes otrajā pusē),
 


6. Biļešu izdrukāšana

Pēc pirkuma pabeigšanas Jūsu ērtībai darījuma rēķins un biļetes tiek nosūtītas uz Jūsu profilā norādīto e-pastu.

Ja Jums šobrīd nav iespējas izdrukāt iegādātās biļetes, tad to iespējams paveikt kinoteātrī pie ATM aparāta vai kasēs.
Lai izdrukātu biļetes kinoteātra ATM aparātā vai kasēs, Jums būs nepieciešams pirkuma apstiprinājuma numurs.

Izdrukājot biļeti, tekstam un svītru kodam ir jābūt skaidri redzamiem.

Nekvalitatīvas izdrukas gadījumā kinoteātra personāls var lūgt pārdrukāt biļeti kinoteātra kasēs.

Ja neizdodas izdrukāt biļetes uzreiz, to variet paveikt arī citā laikā - sadaļā: Mans Kino > Manas biļetes. Biļetes izdrukāšanai būs pieejamas līdz seansa beigām.

Lūdzam izvairīties no biļešu kopēšanas, jo tikai pirmais apmeklētājs ar oriģinālo svītru kodu uz biļetes tiks ielaists seansā. Pārējie apmeklētāji, kuri uzrādīs biļetes ar to pašu svītru kodu, seansā ielaisti netiks.


Laipni lūdzam kinoteātrī un patīkamu skatīšanos!

"Forum Cinemas" pateicas Jums par biļešu iegādi internetā. Gaidīsim Jūs atkal! 

 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App