Movie News

Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis - komēdijā "Kriminālās ekselences fonds"

Share
Ilgi gaidītā pašmāju krimināl-komēdija "Kriminālās ekselences fonds" beidzot Latvijas kinoteātros no 2. februāra!

Piektdien 2. februārī veselos 13 Latvijas kinoteātros startē Oskara Rupenheita kriminālā komēdija "Kriminālās ekselences fonds", kura pilnībā veidota par privātiem līdzekļiem, tai skaitā pašu skatītaju sarūpētajiem - vēl pirms filmēšanas posma uzsākšanas filmas kolektīvā ieguldījuma kampaņa vietnē ProjektuBanka nesa vairāk kā 10 000 eur.

Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis - komēdijā "Kriminālās ekselences fonds"! Imants Veide raksta scenāriju seriālam par krāpniekiem un kopā ar čomu Hariju Kuharjonoku izmēģina dažādas krāpšanas shēmas. Taču Imants tik ļoti iejūtas jaunajā tēlā, ka pašam sakārojas kļūt par kriminālo autoritāti. Pie apvāršņa parādās veci žuļiki Duļķis un Aļģe, bet lielākais šķērslis ceļā uz kriminālās autoritātes statusu ir Imanta Kaimiņiene, kurai, kā izrādās, ir lielāki pauti nekā visiem pārējiem kopā!

Filmas treileris (16+):

Projekts ar sākotnējo nosaukumu "Mastermainds" tapa ilgi, pamatīgi un ar baudu: 130 filmēšanas dienas, 8454 izbļauti lamuvārdi, 155 (+/-3) aktieri, 35 lokācijas, 3 kameras, 4 kaskadieri, 2 suņi, 28 498 689 zudušas nervu šūnas un 1 LIELS kaifs par paveikto - tas viss ir "Kriminālās ekselences fonds"! Filmas tapšanas gaita no iespaidīgo dekorāciju izveides un kolorītajiem tērpiem līdz aktieru atlases procesam ir iemūžināta making-of video sērijā:

Pirms doties uz filmu, izpildiet arī testu par to, cik liels kriminālais gēns ir jūsos: https://www.fenikssfun.com/testi/kriminala-autoritate-7506.

Filma uz kino ekrāniem no 2. februāra visā Latvijā.

Kriminālās ekselences fonds

"Kriminālās ekselences fonda" gaitām var sekot filmas sociālo tīklu vietnēs:

Facebook: www.facebook.com/kefmovie
Twitter: www.twitter.com/kef_filma
Instagram: www.instagram.com/kefmovie

 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App