Cinema news

"Kino Kults" piedāvā: "X-cilvēki: Tumšais Fēnikss"

Share
“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Labs Kino” un “Cēsu alus” X-cilvēku sāgas kulmināciju filmā “X-cilvēki: Tumšais Fēnikss” (“X-Men: Dark Phoenix”)!

Pirms X-cilvēkus savā pārziņā pārņem “Disney” konglomerāts, mums vēl ir nenoslēgti rēķini ar aktuālajiem X-varoņiem, kuriem piedurknē ir paslēpts kārtīgs trumpis — vēl viena iespēja uz lielā ekrāna izstāstīt vienu no visu laiku slavenākajām komiksu stāstu līnijām “The Dark Phoenix Saga”. Tā tika iekļauta jau 2006. gadā iznākušajā “X-Men: The Last Stand”, bet, kā zināms, “X-Men: Days of Future Past” šos notikumus faniem par prieku no laika līnijas izdzēsa. Esam droši, ka “X-cilvēku” veidotāji no iepriekšējiem misēkļiem būs mācījušies, bet Džīnai Grejai no sava drūmā likteņa neizbēgt…

X-cilvēki: Tumšais Fēnikss

Filma turpina iepriekšējās "X-cilvēku" filmās iesāktos notikumus. Pēc neveiksmīgas glābšanas operācijas kosmosā Džīna Greja (Sofija Tērnere) iegūst baisas un pārdabiskas spējas, kuras pārvērš viņu par Tumšo Fēniksu, apokalipses vēstnesi. Pēc briesmīgas traģēdijas X-cilvēku komandai ir jāpieņem grūta izvēle starp komandas biedru un visas cilvēces nākotni.

Šajā filmā uz pēdējo raundu sapulcēsies iemīļotie X-cilvēku atveidotāji Džeimss Makavojs, Maikls Fasbenders, Dženifera Lorensa, Nikolass Holts un daudzi citi, turklāt šo jau tā iespaidīgo ansambli vēl iespaidīgāku padarīs brīnišķīgā Džesika Časteina (“The Martian”, “Interstellar”) šobrīd vēl noslēpumainā, X-cilvēkiem nepatikšanas sološā lomā. Tikmēr režisora krēslā šoreiz ir sēdies Saimons Kinbergs, kuram šī būs debija režijā, bet par to jāuztraucas nav nemaz, jo X-cilvēku pasauli viņš pārzina kā neviens cits — Kinbergs jau kopš 2006. gada ir piedalījies gandrīz katras X-cilvēku filmas tapšanā kā scenārija autors vai producents.

Pienācis laiks fēniksam atdzimt no pelniem — gaidām jūs uz īpašo filmas “X-Men: Dark Phoenix” seansu 5. jūnijā plkst. 18.30 k/t “Kino Citadele” ISENSE auditorijā!

Pirkt biļeti

FB Seansa Facebook pasākums

X-cilvēki: Tumšais Fēnikss

Sīkāk par pasākumu varat uzzināt www.kinoblogeri.lv! Būsim pateicīgi, ja pārpublicēsiet šo ziņu arī tālāk, un tiekamies seansā!

Secret Premiere on May 24

11.05.2019, Cinema news
Are your ready to take a plunge into the unknown, to enjoy a new cinematic experience and widen your horizon of a cinema-goer? Then the Secret Premiere is just for you!

ISENSE - Breathtakingly Real

11.05.2019, Cinema news
Forum Cinemas "Kino Citadele" Scape auditorium changes its name; however this will not affect the high quality technology, thus the unforgettable cinematic adventure will remain.

World level exhibitions on the big screen

11.05.2019, Cinema news
The Latvian National Museum of Art and its department of foreign art - Art Museum Riga Bourse in collaboration with Forum Cinemas offers to the art and cinema lovers an opportunity to see world level exhibitions and art collections on the big screen.

Citadele and X card holders go to the cinema for a lower price!

11.05.2019, Cinema news
Citadele Bank customers get a discount of up to 15% when buying cinema tickets at the box office or online.

Tariffs reduced at STOCKMANN underground car park

11.05.2019, Cinema news
Good news for the moviegoers who are arriving to the film theatre "Kino Citadele" by car!

New - Cinema Gift Vouchers for Children

11.05.2019, Cinema news
Present an adventure to the smallest ones of the audience!

Take your time and enjoy movies in Kino Citadele without rush

11.05.2019, Cinema news
Park your car in Origo underground car park!

Report violation of cinema rules to staff!

11.05.2019, Cinema news
Now also by sending SMS to 1189!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App