Cinema news

"Kino Kults" piedāvā: “Spider-Man: Far From Home”

Share
“Kino Kults”, LMT, “Cēsu alus”, “Acme Film” un k/t “Kino Citadele” piedāvā atkalsatikšanos ar “Marvel” kino pasaules Zirnekļcilvēku un viņa draugiem filmā “Spider-Man: Far From Home”!

Asaras pēc “Avengers: Endgame” vēl īsti nav nožuvušas uz mūsu vaigiem, bet, kā jau tas notiek, dzīve rit uz priekšu. Lai gan “Endgame” tik tiešām bija noslēgums dažu “Marvel” kino pasaules varoņu stāstiem, citu dienām un nedienām līdz punkta pielikšanai vēl ir tālu. Viens no tiem ir Zirnekļcilvēks jeb Pīters Pārkers, kurš kopā ar biedriem ir atpakaļ skolas solā un ierastajā rutīnā. Bet ļaunie spēki, protams, nesnauž, un Nikam Fūrijam būs vajadzīga Zirnekļcilvēka izpalīdzīgā roka…

 

Pīters Pārkers kopā ar labākajiem draugiem dodas vasaras brīvdienās uz Eiropu. Tomēr no iecerētās atpūtas nekas nesanāks, jo Pīters piekritīs palīdzēt Nikam Fūrijam tikt skaidrībā, kas tās par noslēpumainajām būtnēm, kas izraisa katastrofas un postījumus visā kontinentā.

 

 

Nav nekāds brīnums, ka pēc veiksmīgās un gan kritiķu, gan skatītāju mīlētās filmas “Spider-Man: Homecoming” arī nākamās Zirnekļcilvēka solofilmas režijas groži tika atstāti režisora Džona Vatsa rokās, kurš nu Spaidijam būs sarūpējis jaunas nepatikšanas Džeika Džilenhola (“Nightcrawler”, “Prince of Persia: The Sands of Time”) atveidotā noslēpumainā tēla “Mysterio” veidolā. Un, lai piedzīvojumi būtu vēl jestrāki, Pīters Pārkers, kuru solopiedzīvojumos esam ieraduši redzēt lidināmies starp Ņujorkas debesskrāpjiem, šoreiz kopā ar draugiem un nedraugiem dauzīsies pa dažādām Eiropas valstīm skolas ekskursijas laikā — kurus vēsturiskos pieminekļus šoreiz gaidīs nelabs gals?

 

Gaidīsim jūs uz nākamo “Marvel” kino pasaules raundu filmā “Spider-Man: Far From Home” 3. jūlijā k/t “Kino Citadele” ISENSE zālē — nakts pirmizrāde plkst. 23.59 un īpašais “Kino Kulta” seanss 4. Jūlijā plkst. 18.30!

 

Pirkt biļeti

FB Seansa Facebook pasākums

Secret Premiere on May 24

13.05.2019, Cinema news
Are your ready to take a plunge into the unknown, to enjoy a new cinematic experience and widen your horizon of a cinema-goer? Then the Secret Premiere is just for you!

ISENSE - Breathtakingly Real

13.05.2019, Cinema news
Forum Cinemas "Kino Citadele" Scape auditorium changes its name; however this will not affect the high quality technology, thus the unforgettable cinematic adventure will remain.

World level exhibitions on the big screen

13.05.2019, Cinema news
The Latvian National Museum of Art and its department of foreign art - Art Museum Riga Bourse in collaboration with Forum Cinemas offers to the art and cinema lovers an opportunity to see world level exhibitions and art collections on the big screen.

Citadele and X card holders go to the cinema for a lower price!

13.05.2019, Cinema news
Citadele Bank customers get a discount of up to 15% when buying cinema tickets at the box office or online.

Tariffs reduced at STOCKMANN underground car park

13.05.2019, Cinema news
Good news for the moviegoers who are arriving to the film theatre "Kino Citadele" by car!

New - Cinema Gift Vouchers for Children

13.05.2019, Cinema news
Present an adventure to the smallest ones of the audience!

Take your time and enjoy movies in Kino Citadele without rush

13.05.2019, Cinema news
Park your car in Origo underground car park!

Report violation of cinema rules to staff!

13.05.2019, Cinema news
Now also by sending SMS to 1189!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App