Cinema news

Kino Kults" piedāvā: “Brīnumbērns” ("Brightburn")

Share
“Kino Kults”, “Latvijas Mobilais Telefons”, “Acme Film” un “Cēsu alus” ielūdz uz pavisam citādu stāstu par zēnu, kas apveltīts ar pārpasaulīgām spējām, trillerī “Brīnumbērns” (“Brightburn”).

Stāsts par zēnu, kurš nokrīt uz Zemes un ir apveltīts ar visdažādākajām superspējām, ir zināms ikvienam - nav pat nepieciešams minēt šī supervaroņa vārdu, lai ikviens saprastu, par ko ir runa. Neizbēgami ir prātā arī jautājums — bet kā būtu, ja kaut kas būtu noticis citādi? Kā šie supervaroņi izskatītos, ja zvaigznes kādā brīdī būtu nostājušās citās pozīcijās? Vai šie varoņi vispār būtu… varonīgi? Nu vienu no šādām “kā būtu, ja būtu” versijām par superspēcīgo puišeli varēsim vērot arī uz lielā ekrāna filmā “Brīnumbērns”!

 

Ja nu pēc citplanētiešu kuģa avārijas uz zemes nonāk ar īpašām spējām apveltīts bērns, kas nevis kļūst par cilvēces glābēju, bet gan izrādās ļaunuma iemiesojums?

 

 

Režisoram Deividam Jaroveskijam “Brightburn” būs tikai otrā pilnmetrāžas filma karjerā, bet viņam šeit ir kārtīga “aizmugure” — vesels Gannu klans! Džeimss Ganns (“Guardians of the Galaxy”, “Slither”) ir šīs procesijas priekšgalā producenta lomā, bet “Brightburn” scenārija autori ir Džeimsa brālis Braiens Ganns un brālēns Marks Ganns. Vērts arī atcerēties, ka Džeimss Ganns nav pirmo reizi ar pīpi uz jumta antisupervaronisku stāstu ziņā — arī viņa 2010. gada filma “Super” uz supervaroņu pasauli palūkojās no citas, ikdienišķi drūmi dramatiskākas puses. Piešaujam vēl klāt lielisko Elizabeti Benksu (“The Hunger Games”, “Pitch Perfect”) vienā no galvenajām lomām, un ļoti intriģējošs supervaroņu (bet vai tiešām “varoņu”?) kokteilis ir gatavs!

 

Gaidīsim jūs uz filmas “Brightburn” īpašo pirmizrādes seansu 23.maijā plkst. 19:55 k/t “Kino Citadele” 11. auditorijā!

 

Pirkt biļeti

FB Seansa Facebook pasākums

Secret Premiere on May 24

13.05.2019, Cinema news
Are your ready to take a plunge into the unknown, to enjoy a new cinematic experience and widen your horizon of a cinema-goer? Then the Secret Premiere is just for you!

ISENSE - Breathtakingly Real

13.05.2019, Cinema news
Forum Cinemas "Kino Citadele" Scape auditorium changes its name; however this will not affect the high quality technology, thus the unforgettable cinematic adventure will remain.

World level exhibitions on the big screen

13.05.2019, Cinema news
The Latvian National Museum of Art and its department of foreign art - Art Museum Riga Bourse in collaboration with Forum Cinemas offers to the art and cinema lovers an opportunity to see world level exhibitions and art collections on the big screen.

Citadele and X card holders go to the cinema for a lower price!

13.05.2019, Cinema news
Citadele Bank customers get a discount of up to 15% when buying cinema tickets at the box office or online.

Tariffs reduced at STOCKMANN underground car park

13.05.2019, Cinema news
Good news for the moviegoers who are arriving to the film theatre "Kino Citadele" by car!

New - Cinema Gift Vouchers for Children

13.05.2019, Cinema news
Present an adventure to the smallest ones of the audience!

Take your time and enjoy movies in Kino Citadele without rush

13.05.2019, Cinema news
Park your car in Origo underground car park!

Report violation of cinema rules to staff!

13.05.2019, Cinema news
Now also by sending SMS to 1189!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App