Новости кино

Konstantīns Habenskis iespaidīgā trillerī

Share
Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas kinoteātros veiksmīgi startējis iespaidīgs Krievijas trilleris "Selfijs" ("Селфи"), ar Latvijā atzinību guvušo aktieri Konstantīnu Habenski galvenajā lomā.

Trilleris "Selfijs" ir veidots pēc Sergeja Minajeva bestsellera motīviem un tā režisors ir Nikolajs Homeriki ("Ledlauzis"). Filmas spraigā dinamika, neatstās vienaldzīgus spriedzes filmu cienītājus, tajā netrūkst kaislīgas guļamistabas ainas, pakaļdzīšanās un netaisnības līdzpārdzīvojuma. Notikumu centrā atrodas populārs rakstnieks un televīzijas raidījumu vadītājs Vladimirs Bogdanovs, kurš pēkšņi atklāj, ka viņu ir aizstājis dubultnieks. Līdzinieks dzīvo viņa dzīvi, atņemot pilnīgi visu: meitu, karjeru, sivietes un atzinību. Īstais Bogdanovs ir kā izmests no laivas un spiests noraudzīties uz notiekošo no malas. Rakstnieka meita ir vienīgā, kas nojauš ko nelāgu un vēlas atgūt savu īsto tēvu.

Selfijs

Galvenās lomas atveidotāja, aktiera Konstantīna Habenski pieredze ir visai iespaidīga, viņa kontā ir vairāk kā četrdesmit filmas, tai skaitā sadarbība ar Holivudas režisoriem, vairāk kā divdesmit izrādes, vairāki koncertuzvedumi, lomu ieskaņošana animācijai, kā arī vairāki televīzijas raidījumi un seriāli. Vinš ir saņēmis neskaitāmas nominācijas un apbalvojumus, kā arī divas reizes Krievijas valdības augstāko apbalvojumu par lieliem sasniegumiem un nopelniem mākslā.

Selfijs

Kāds privātās dzīves sāpīgs atgadījums Konstantīnam Habenskim liek pievērsties labdarībai - pēc neveiksmīgas cīņas ar vēzi, tikai gadu vēlāk pēc dēla piedzimšanas, 2008. gadā mirst aktiera pirmā sieva, kopš tā laika Konstantīns regulāri no saviem honorāriem ziedo naudu ar vēzi slimiem bērniem.

Citās trillera "Selfijs" lomās redzami aktieri Fjodors Bondarčuks ("Mīti", "Par mīlestību. Tikai pieaugušajiem"), Anna Mihalkova un citi.

acmefilm.lv

Любители кино отправятся путешествовать во времени в научно-фантастическoм фильмe "Рубеж"

05.02.2018, Новости кино
23 февраля на Латвийских киноэкранах появится долгожданнный научно-фантастический триллер режиссёра Дмитрия Тюрина "Рубеж".
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App