Новости кино

Noslēdzies Instagram konkurss ar filmu "Karalis Lauva"

Share
Atveido ainu no filmas "Karalis Lauva" un laimē kino biļetes!

Jau pavisam drīz uz lielā ekrāna nonāks filma "Karalis Lauva" (biļetes jau pārdošanā), tāpēc aicinām piedalīties Instagram konkursā un laimēt kino biļetes uz šo filmu.

Atveido šo zīmīgo filmas ainu un parādi, ka arī Tavs mājdzīvnieks varētu būt Simba un kļūt par savannas karali! Lai piedalītos:


Karalis Lauva - konkursa uzvarētāji
Konkurss noslēdzies - apsveicam uzvarētājus, kuri saņems katrs pa divām biļetēm uz filmu "Karalis Lauva"!
  • @maarv.iin
  • @julja_ri
  • @valeriyazubko
Karalis Lauva - konkurss
 

Par filmu:

Karalim Lauvam piedzimst mantinieks un jau no pašas bērnības mazais Simba kļūst par upuri sazvērestībām, kuras kaldina viņa varaskārais onkulis. Agri iepazinis zaudējuma sāpes un nodevību, Simba atrod jaunus draugus un ir gatavs dzīves pārbaudījumiem, lai grūtā cīņā atgūtu to, kas viņam pienākas un kļūtu par īstu Karali.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā. Atsevišķi seansi - angļu valodā (bez subtitriem). Filma 2D un 3D formātā.

Piedāvājam īpašas biļešu cenas uz šīs filmas seansiem ISENSE auditorijā: pieaugušajiem no 7.30 €, bērniem no 4.50 €. Spēkā arī atlaides ar "3+ Ģimenes karti": 4.50 € (2D seansos) un 5.50 € (3D seansos)

Кино-логика Дм.Белова: «Битлз», которых присвоил Джек (Rus.Lsm.lv)

03.07.2019, Новости кино
Похоже, киноиндустрия нащупала хвост новой (или хорошо забытой старой) удачной идеи — называть фильмы о музыкантах названиями их песен. И «Богемская рапсодия», и «Рокетмен» показали отличные результаты. К 50-летию Сергея Жукова ждём блокбастер «18 мне уже». А теперь внимание, вопрос! Творчество какой группы выступает основой для нового фильма Дэнни Бойла Yesterday? А Сергей Жуков пусть пока побудет подсказкой.
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App