PopHouse

Kafejnīca "PopHouse"

Kino Citadele 2. stāvā izvietota viena no lielākajām kafejnīcām visā Baltijā. Tā ir iespēja apmeklētājiem, līdzīgi kā lielveikalā, nesteidzīgi pašiem izvēlies iekārojamākās uzkodas un dzērienus.

Tradicionāli, kino apmeklējums nav iedomājams bez popkorna – sāļais popkorns katru dienu tiek gatavots uz vietas un pasniegts mūsu klientiem kraukšķīgs un svaigs, un pievienojot tam sev iemīļotākās pasaulslavenās Karnels Seasoning garšvielas, klients var papildus spēlēties ar garšām.

Vēl pie mums atradīsiet ļoti, ļoti gardu saldo popkornu, kurš tiek pagatavots no īpaši izmeklētiem graudiem, lai tas būtu vienmērīgi apaļš un īpaši garšīgs visiem saldumu mīļiem.

Par lielu sortimentu garšu, krāsu un tekstūras ziņā, parūpējies ir saldumu zīmols Candy King. Pie mums ļoti plašs tā sortiments, kādu neatradīsiet nevienā lielveikalā.

Un neiztikt arī bez plašā dzērienu sortimenta, sākot no Coca Colas dzērieniem, beidzot ar Cēsu alus piedāvājumu, izlejamajiem vīniem, Lavazza kafiju un tik ļoti populārajiem “Slush Ice” dzērieniem, kas pie mums pieejami 12 dažādās garšās un krāsās – miksē pēc savas izvēles.

2017. gada nogalē atvērām arī savu "Hot'n Fresh" kafejnīcu, kurā ikvienam iespēja remdināt savu izsalkumu ar Hot dogiem, dažādām karstajām uzkodām, veselīgiem smūtijiem un dabīgu mājas Ikšķiles saldējumu.

Daudzveidīgi alkoholiskie dzērieni un brīnišķīgs skats uz Vecrīgu paveras mūsu jumta bārā "Vertigo".

Uz priekšu


PopHouse


Movie Meals komplekti

Movie Meals komplekti

Movie Meals komplekti

Movie Meals komplekti

Movie Meals komplekti

Movie Meals komplekti

Movie Meals komplekti

 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App