PopHouse

Kafejnīca "PopHouse"

Kino Citadele 2. stāvā izvietota viena no lielākajām kafejnīcām visā Baltijā. Tā ir iespēja apmeklētājiem, līdzīgi kā lielveikalā, nesteidzīgi pašiem izvēlies iekārojamākās uzkodas un dzērienus.

Tradicionāli, kino apmeklējums nav iedomājams bez popkorna – sāļais popkorns katru dienu tiek gatavots uz vietas un pasniegts mūsu klientiem kraukšķīgs un svaigs, un pievienojot tam sev iemīļotākās pasaulslavenās Karnels Seasoning garšvielas, klients var papildus spēlēties ar garšām.

Vēl pie mums atradīsiet ļoti, ļoti gardu saldo popkornu, kurš tiek pagatavots no īpaši izmeklētiem graudiem, lai tas būtu vienmērīgi apaļš un īpaši garšīgs visiem saldumu mīļiem.

Par lielu sortimentu garšu, krāsu un tekstūras ziņā, parūpējies ir saldumu zīmols Candy King. Pie mums ļoti plašs tā sortiments, kādu neatradīsiet nevienā lielveikalā.

Un neiztikt arī bez plašā dzērienu sortimenta, sākot no Coca Colas dzērieniem, beidzot ar Cēsu alus piedāvājumu, izlejamajiem vīniem, Illy kafiju un tik ļoti populārajiem “Slush Ice” dzērieniem, kas pie mums pieejami 12 dažādās garšās un krāsās – miksē pēc savas izvēles.

2017. gada nogalē atvērām arī savu "Hot'n Fresh" kafejnīcu, kurā ikvienam iespēja remdināt savu izsalkumu ar Hot dogiem, dažādām karstajām uzkodām, veselīgiem smūtijiem un dabīgu mājas Ikšķiles saldējumu.

Daudzveidīgi alkoholiskie dzērieni un brīnišķīgs skats uz Vecrīgu paveras mūsu jumta bārā "Vertigo".

Auniņš Šons filma: Fermagedons

PopHouse

Aicinām uz kinoteātra 16 gadu jubilejas ballīti

18.10.2019, Kinoteātra ziņas, Īpašie piedāvājumi
Izklaides, aktivitātes un konkursi, kā arī īpašas svētku biļešu cenas - sākot no 0.99 EUR!

Kino Kluba "Vieglās pirmdienas"

07.05.2019, Kinoteātra ziņas, Īpašie piedāvājumi
Pērc divas biļetes par vienas biļetes cenu, kā arī saņem īpašo piedāvājumu PopHouse kafejnīcā.

Jauns iepakojums uzkodām - DUBULTPAKA

15.11.2016, Īpašie piedāvājumi
Pieejams kinoteātra 2. stāvā - PopHouse kafejnīcā!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App