Ar klasi uz kino

Ar klasi uz kino
  
 
Kino apmeklējums kopā ar Taviem klases biedriem un skolotājiem var būt gan lieliska un saliedējoša izklaide, gan arī izzinošs mācību satura papildinājums – izvēlieties jebkuru no kinoteātra repertuāra filmām, izvēlieties labākās vietas zālē un uzaiciniet līdzi arī savus skolotājus!

  • „Ar klasi uz kino!” rezervācija ir pieejama grupām, sākot no 12 skolēniem, uz seansiem darba dienās no 10:00 līdz 17:00, izņemot ISENSE auditorijā.
  • Gan skolēni, gan skolotāji maksā 3.95 EUR par biļeti uz 2D filmu un 4.95 EUR par biļeti 3D filmu.
  • Skolotājs apmeklējumu var pieteikt,  atsūtot elektronisku pieteikuma veidlapu (pieejama zemāk) uz adresi klase@forumcinemas.lv.
  • Skolotājs pieteikuma atbildes vēstulē uz e-pastu saņems rezervācijas numuru, kas jāuzrāda k/t kasēs, izpērkot biļetes.
  • Biļetes kinoteātra kasēs ir jāizpērk vismaz 15 minūtes pirms seansa sākuma, pretējā gadījumā biļešu rezervācija tiek anulēta.
  • Iespējama biļešu iegāde uz pārskaitījuma projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros. Aizpildot pieteikumu pie papildus informācijas norādiet savus rekvizītus.
  • Piedāvājums nav spēkā uz bērnu vecumam neatbilstošām filmām, pēc MK noteikumos apstiprināta filmu klasifikatora, tajā skaitā uz šausmu filmām. Filmu klasifikators: https://www.forumcinemas.lv/Tickets/Ratings
 

Izbaudiet labāko kino piedzīvojumu - skolotājam tikai jāaizpilda pieteikuma forma un labākās vietas uz jūsu izvēlēto seansu tiks rezervētas!

*Rezervācijā norādiet maksimālo apmeklētāju skaitu. Jāmaksā būs tikai par tiem, kas būs ieradušies.

Ar klasi uz kino

Papildu informācijai: klase@forumcinemas.lv

Pieteikuma forma

Pēc aizpildītas pieteikuma formas saņemšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu informāciju par kino apmeklējumu.

Svarīga informācija

Par derīgu tiek uzskatīts tikai pilnīgi aizpildīts pieteikums.

  1. Papildus informācija
  2. Terms
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App