Dāmām priekšroka

Dāmām priekšroka pirmizrāde

Katra sieviete grib justies īpaša un tikt lutināta, tieši tāpēc esam izveidojuši pasākumu sēriju Dāmām priekšroka, kas ļauj baudīt patiesi sievišķīgu filmu, izjust bagātīgu emociju gammu, iesaistīties aizraujošās aktivitātēs un iegūt vērtīgas balvas, ko būs sarūpējuši pasākuma atbalstītāji.

Seko līdzi ikmēneša aktualitātēm un esi pirmā, kura iegūst biļetes uz šo pasākumu!

Svinam dzīvi kopā ar "Mamma Mia! Mēs atkal esam klāt"

Tev jāredz filma pirmajai – jau 17. jūlijā "Dāmām priekšroka" pirmizrādes pasākumā!

Muzikālās komēdijas "Mamma Mia!" autori aicina atkal atgriezties saulainajā Grieķijas salā, lai jaunajā filmā "Mamma Mia! Mēs atkal esam klāt" atklātu, kā aizsākās iemīļoto varoņu stāsts un to, kā jauniņā Donna satika trīs svarīgākos savas dzīves vīriešus...

Ielūdzam uz šīs vasaras vērienīgāko "Dāmām priekšroka" pirmizrādi 17. jūlijā plkst. 18.30. Gaidīsim uz muzikālu iesildīšanās ballīti filmas noskaņās kopā ar Anniju Putniņu un uzticamajiem partneriem – viesnīcu "Grand Poet", aromātu "Ferragamo Amo", "Geisha" saldumiem, žurnālu "OK!", kas īpaši šai reizei sagādājuši pārsteidzošas balvas.

Jumta bārs "Vertigo" piedāvās vasarīgu baudu kokteilī "Mamma Mia!", ko tikai pasākuma vakarā būs iespējams iegādāties par īpaši izdevīgu cenu 3,00 €.

Tev, Tavām draudzenēm, radiniecēm un kolēģēm ir jābūt šajā muzikālajā un vasarīgajā piedzīvojumā!

Pirkt biļeti

Dāmām priekšroka

 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App