Illumination Filmu Festivāls

Grinčs piedāvā Illumination animācijas filmu festivālu
Tikai kinoteātrī "Kino Citadele" rudens Skolēnu brīvlaikā no 20. līdz 25. oktobrim

Forum Cinemas, studijas Universal Pictures, Illumination kopā ar pašu Grinču ir sagatavojuši īpašu piedāvājumu Tavām brīvdienām.

Pavisam drīz būs klāt jaunā animācijas filma "Grinčs", gaidot šo priecīgo kino notikumu, tikai "Kino Citadele" būs iespēja vēlreiz uz lielā ekrāna noskatīties populārās animācijas filmiņas un no jauna satikt tik iemīļotos varoņus. Minioni, nejaukais Gru, dziedošā zvēru kompānija un visi pārējie ir gatavi Tevi izklaidēt seansos latviešu un krievu valodā par īpašu cenu 4,00€!

Illumination Filmu Festivāls

Bez vecuma ierobežojuma
The Grinch Presents: Nejaukais es 3
Despicable Me 3
Gru un minionu komanda atgriezīsies animācijas filmā "Nejaukais es 3", jo tikai viņiem (un superslepenajai organizācijai) ir pa spēkam notvert ļaundari Baltazaru Bretu! Un ko domājies - Gru satiks savu dvīņubrāli Dru! Tas tik būs jautri! Filma dublēta latviešu un krievu valodā.
Kinoteātros no: 23.10.2018, Filmas garums: 1h 30 min
Žanrs: Piedzīvojumu filma, komēdija, animācija
Līdz 7 g.v. -  neiesakām
The Grinch Presents: Mīluļu slepenā dzīve
The Secret Life of Pets
"Nejaukais es" un "Minioni" autoru jaunā animācijas filma atklās, kāda ir mājdzīvnieku ikdiena, kad saimnieku nav mājās. Domājāt, viņi snauž uz paklājiņa pie durvīm vai gaida pie loga? Kā tad! Kad kādas Manhetenas daudzdzīvokļu mājas divkājainie iedzīvotāji dodas savās gaitās, viņu mājas mīluļu diena var sākties.
Kinoteātros no: 24.10.2018, Filmas garums: 1h 31 min
Žanrs: Komēdija, animācija
Bez vecuma ierobežojuma
The Grinch Presents: Dziedi!
Sing
Viņš izsludina dziedātāju noklausīšanos, un vadībā izvirzās pieci labākie: dungojošā pele, kautrīgā zilonīte, 25 sivēnu mamma, gangsteris gorilla un pankroka fane dzeloņcūka, kura sapņo par solo karjeru. Filmā "Dziedi!" skanēs 85 pasaulslavenas dziesmas, un tā ir filmu "Nejaukais es" un "Minioni" autoru jaunā filma!
Kinoteātros no: 25.10.2018, Filmas garums: 1h 50 min
Žanrs: Komēdija, animācija, mūzikls
Režisors:
Garth Jennings
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App