Kino Klubs

Kino Kluba noteikumi

Kino Kluba līmeņi

 

Lai kļūtu par Kino Draugu, viss, kas Tev jādara, ir – bez maksas jāreģistrējas mūsu mājaslapā.
Aktīvi apmeklējot kinoteātri un iegādājoties biļetes, katram Kino Draugam ir iespēja tikt nākamajos Kino Kluba līmeņos un saņemt lielākas atlaides un bonusus – lai kļūtu par Kino Fanu gada laikā nepieciešams iegādāties vismaz 18 kino biļetes, bet Kino Guru priekšrocības varēsi baudīt, ja gada laikā no Tava Kino Kluba profila būs iegādātas 52 un vairāk kino biļetes.

 

Kino Kluba lojalitātes programmas uzskaite

 

Kinoteātra "Kino Citadele" Kino Kluba lojalitātes gads sastāv no 365 kalendārajām dienām.

 

Kino Draugs
Kino Drauga statusa līmenim atbilst visi klienti, kas reģistrējas Kino Klubā. Ja klients 365 dienu laikā iegādājas biļešu skaitu, kas nepārsniedz 17 biļetes, tad nemainīgi saglabā Kino Drauga statusa līmeni. Brīdī, kad klients iegādājas 18 vai vairāk kino biļetes, statusa līmenis automātiski mainās uz nākamo līmeni – Kino Fans.

 

Kino Fans
Kino Fana statusa līmenim atbilst klienti, kas 365 dienu laikā ir iegādājušies 18 un vairāk kino biļetes. Ja klients no iekļūšanas šajā līmenī 365 dienu laikā nav iegādājies vismaz 18 kino biļetes, tad klientam tiek mainīts līmenis uz Kino Draugs. Statusa maiņa uz leju notiek 365 dienas pēc nokļūšanas šajā līmenī. Brīdī, kad klients iegādājas 52 vai vairāk kino biļetes, statusa līmenis automātiski mainās uz nākamo līmeni – Kino Guru.

 

Kino Guru
Kino Guru statusa līmenim atbilst visi tie klienti, kas 365 dienu laikā ir iegādājušies 52 un vairāk kino biļetes.  Ja klients pēc iekļūšanas šajā līmenī 365 dienu laikā nav iegādājies vismaz 52 kino biļetes, tad līmenis tiek pazemināts atbilstoši iegādāto biļešu skaitam - uz Kino Fans vai Kino Draugs. Statusa pazemināšana notiek tikai pēc 365 dienām no iekļūšanas datuma šajā līmenī.

 

Visiem klientiem, kas mainījuši statusu uz Kino Fans vai Kino Guru, lojalitātes gada sākuma datums sakrīt ar jaunā statusa līmeņa saņemšanas datumu.

Kino Kluba kartes saņemšanas noteikumi

 

Kino Kluba karte ir lojalitātes programmas klienta karte, kas derīga lietošanai kinoteātrī "Kino Citadele". To iespējams saņemt jebkurā no kinoteātra pārdošanas vietām - kasēs, kafejnīcā "PopHouse" vai jumta bārā "Vertigo". Tā ir plastikāta karte ar magnētisko joslu, uz kuras ir kartes numurs.

Kino Kluba karte tās īpašniekam nodrošina cenu atlaides un bonusus kinoteātrī "Kino Citadele" atbilstoši Kino Kluba statusa līmenim.

 

Kino Kuba karte tiek izsniegta visiem, kuri to vēlas un atbilst šādiem nosacījumiem:

  • ir sasnieguši 14 gadu vecumu;
  • ir reģistrējuši lietotāja profilu interneta mājaslapā www.forumcinemas.lv;
  • par sevi sniedz tikai patiesus datus.

Stockmann Pastāvīgā Klienta kartes (izņemot Stockmann MasterCard), Čili Picas Drauga kartes un PINS pamata kartes (izņemot PINS un Baltic Miles maksājuma kartes) īpašnieki var izmantot sev jau piederošo lojalitātes karti, pirms tam to piesaistot savam reģistrētajam profilam jebkurā no kinoteātra pārdošanas vietām - kasēs, kafejnīcās "POPHouse", "Hot'n Fresh" un jumta bārā "Vertigo"

 

Kino Kluba kartes īpašnieka tiesības


Kino Kluba kartes īpašniekam ir tiesības saņemt visas tam paredzētās cenu atlaides, bonusus un speciālos piedāvājumus atbilstoši Kino Kluba statusa līmenim – informācija par atlaidēm pieejama sadaļā Kino Klubs.

 

Kino Kluba kartes lietošana


Kino Kluba karti drīkst lietot tikai tās īpašnieks. Gadījumā, ja karti lieto cita persona, klienta apkalpotāja pienākums ir aizturēt karti. Ja klienta apkalpotāju māc šaubas, vai ar karti rīkojas tās īpašnieks, tad viņa pienākums ir lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Lai izvairītos no kartes bojājumiem, tā ir jāsargā no augstas temperatūras, mehāniskiem bojājumiem un spēcīga elektromagnētiskā lauka ietekmes (piemēram, no mobilā telefona). Gadījumā, ja karte ir bojāta, tās lietošanas priekšrocības stājas spēkā tikai no atjaunošanas brīža.

 

Kino Kluba kartes nozaudēšana

 

Kartes īpašniekam ir pienākums nekavējoties informēt kinoteātri "Kino Citadele" par kartes sabojāšanu, nozaudēšanu vai zādzību, rakstot e-pastu uz: kino@forumcinemas.lv vai personīgi ierodoties kinoteātrī un vēršoties pie jebkura no kinoteātra darbiniekiem. Pazaudēta vai nozagta karte tiek anulēta.

Ja atrodas karte, kuras pazušana jau ir pieteikta, kartes īpašniekam lūgums par to nekavējoties paziņot kinoteātra "Kino Citadele", rakstot e-pastu uz: kino@forumcinemas.lv vai personīgi ierodoties kinoteātrī un vēršoties pie jebkura no kinoteātra darbiniekiem.

 

Kino Kluba kartes derīguma termiņš


Kino Kluba kartei nav derīguma termiņa. Karte darbojas, līdz viena no pusēm nolemj personas dalību lojalitātes programmā pārtraukt. Kinoteātris "Kino Citadele" patur tiesības, iepriekš nebrīdinot, mainīt Kino Kluba kartes lietošanas nosacījumus un atlaides.

 

Vispārīga informācija


"Forum Cinemas" neuzņemas atbildību par Stockmann Pastāvīgā klienta, Čili Picas Drauga kartes, PINS pamata kartes un Viada klienta kartes kvalitāti, atgriešanu nozaudēšanas gadījumā un citiem tehniskas dabas jautājumiem, kā arī neapmaksā automašīnas novietošanu autostāvvietā.

"Forum Cinemas" ir tiesības karti neizsniegt. "Forum Cinemas" nav pienākums pamatot atteikumu.
"Forum Cinemas" patur tiesības izbeigt personas dalību lojalitātes programmā priekšlaikus un atzīt karti par nederīgu, ja kartes īpašnieks pārkāpj kinoteātra "Kino Citadele" iekšējās kārtības noteikumus vai Kino Kluba kartes lietošanas noteikumus.

"Forum Cinemas" neizpauž klientu personas datus trešajai personai, izņemot gadījumus, kad to paredz Latvijas Republikas likumdošana.

Šie noteikumi un to nākamās iespējamās labotās un papildinātās redakcijas, kā arī cita informācija par kluba karti ir pieejama Internetā www.forumcinemas.lv. Ja ir atšķirības starp šo tekstu un mājas lapā publicēto tekstu, prioritāra vienmēr ir mājas lapā ievietotā teksta pēdējā versija.

 

Kinoteātra "Kino Citadele" administrācija
05.05.2016.

 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App