Citadeles Kartes

Citadeles un X karšu lietotāji apmeklē kino izdevīgāk!

Bankas Citadele klientiem, pērkot kino biļetes kasēs vai internetā, atlaide līdz pat 15%.

"Citadeles" maksājumu karšu īpašniekiem, norēķinoties par kino biļetēm, atlaide 10%, bet ar jebkuru "X karti" - atlaide 15%.  Atlaidi iespējams saņemt gan k/t "Kino Citadele" kasēs, gan internetā www.forumcinemas.lv un Forum Cinemas mobilajā lietotnē.

Aizraujoši kinogrāvēji, romantiskas komēdijas, vērienīgas melodrāmas, aizkustinošas animācijas filmas visai ģimenei, popkorns un našķi – ikviens "X kartes" īpašnieks pelnījis augstākās kvalitātes izklaidi kopā ar savējiem. To nodrošina Kino Citadele – otrs lielākais kinoteātris Ziemeļeiropā.
 

Lai izmantotu šo piedāvājumu, norēķinieties ar "Citdeles" vai "X karti". Piedāvājums ir spēkā tikai pieaugušo biļetei, atlaides nesummējas un neattiecas uz bērnu, ģimenes, Kino kluba, akciju un speciālo pasākumu (operas, baleti, koncerti u.c.) biļetēm.
 
 

Ar X karti k/t "Kino Citadele" ir iespējams skatīties filmas arī bez maksas!

Un šāda privilēģija nav neaizsniedzams sapnis. Aktīvi norēķinies ar X karti ikdienā, krāj punktus savā X REWARDS kontā un pēc tam apmaini tos pret bezmaksas kino biļetēm kādā no standarta zālēm vai ISENSE zālē.

X REWARDS programma sniedz iespēju saņemt atlaides vairāk nekā 450 vietās Latvijā, katru mēnesi izmantot iepirkšanās, restorānu, atpūtas un kultūras pasākumu piedāvājumus.

 

xkarte.lv

 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App