Spiegu Bērni 3D: Spēle Beigusies
Spy Kids 3D: Game Over (2003)
Žanrs: Piedzīvojumu filma
Bez vecuma ierobežojuma Bez vecuma ierobežojuma
Share

Spiegu bērni 3D: Spēle beigusies

Trešā filma par spiegu bērniem nav vienkārša filma - tas ir īsts 3D kino piedzīvojums! Izmantojot 3D tehnoloģiju iespējas, raibiem un smieklīgiem piedzīvojumiem bagātu stāstu un lielisku aktieru ansambli, ir radīta lieliska filma visu vecumu skatītājiem!

Brālis un māsa Džuni un Karmena, kuru vecāki ir pieredzējuši spiegi un cīnītāji pret visu ļauno, dodas savā trešajā un bīstamākajā uzdevumā... Viņu ceļš ved video spēles iekšienē, kurā var notikt pat neiespējamais. Tas ir vienīgais ceļš glābt pasauli no varaskāra un cietsirdīga ļaundara, kura mērķis ir pakļaut visas pasaules bērnus. Džuni un Karmena neatlaidīgi laužas cauri ļaundara veidotajiem 3 dimensiju spēles līmeņiem, kuri ir viens par otru sarežģītāki un bīstamāki. Spiegu bērniem nākas cīnīties ar milzu robotiem, braukt galvu reibinošās motosacīkstēs un sērfot pa lavas upi...

Filmas "Spiegu Bērni 3D" režisors ir Robert Rodriguez ("Spy Kids", "Desperado", "No Krēslas Līdz Rītausmai" u.c.), kurš sarakstījis arī filmas scenāriju. Spiegu bērnus tēlo tie paši jaunie un lieliskie aktieri Daryl Sabara un Alexa Vega, viņu tēvu tēlo Antonio Banderas, bet ļaundara lomā ir Silvesters Stallone, kā arī Steve Buscemi zinātnieka lomā.

Lomās Antonio Banderas, Sylvester Stallone, Alexa Vega, Daryl Sabara, Salma Hayek, Steve Buscemi, George Clooney u.c.

Režisors Robert Rodriguez

Scenārijs Robert Rodriguez

Producents Bob Weinstein, Robert Rodriguez

Angļu val. Ar subtitriem latviešu un krievu valodās

Kinoteātros no: 26.12.2003
Filmas garums: 1h 24 min
Filmu kompānija: Dimension Films
Izplatītājs: Acme Film SIA
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App