AMAYA
AMAYA (2010)
Žanrs: Komēdija, drāma, romantika
Līdz 7 g.v. -  neiesakām Līdz 7 g.v. - neiesakām
Share

“AMAYA– tas ir stāsts par romantiķi Polu (aktieris Andrius Mamontovas), kurš pēc dramatiskas šķiršanās no mīļotās Lori (aktrise Kristīne Nevarauska) dodas klejojumos pa pasauli. ASV, Čīle, Japāna, Indija, Taizeme... Ir pagājuši trīs gadi un Pols attopas Honkongā. Šeit liktenis vīrieti saved kopā ar sievieti vārdā Amaya (aktrise Kaori Momoi) un viņas mazliet komisko ģimeni. Savdabīgais rietumnieks Pols, piesakoties masāžas kursos Amayas vīra brāļa Tao (aktieris Lau Dan) masāžas salonā, iepazīstas ar skaistuli Jasmine (aktrise Monie Tung). Bet pagātnes jūtas negrib pierimt un tās atdzimst pašā negaidītākajā laikā un vietā. Trīs dažādas sievietes palīdz Polam izdzīvot vēl nepieredzētas “mīlestības”, “ilgošanās”, “prieks”, “šķiršanās” izjūtas un no jauna atrast dzīves pilnasinību.

Latvijas Honkongas kopražojuma filmā AMAYA var atrast ne tikai savstarpējo attiecību dažādus modelējumus, tā piedāvā izprast Austrumu un Rietumu kultūru atšķirības, iejusties varoņu tēlos un viņu ikdienas dzīvēs, kas brīžiem pārvēršas komiskās, pat absurdās situācijās.”

Lomās:Kaori Momoi, Kristīne Nevarauska, Andrius Mamontovas, Laura Luīze Dzenīte, Lau Dan, Hui Shiu Hung, Monie Tung, Dexter Fletcher, Operators Gints Bērziņš (LGC), mūzikas autors Andrius Mamontovas

Režisors: Māris Martinsons

Scenārists: Māris Martinsons

Producents: Linda Krūkle, Māris Martinsons, Chen On Chu

Filma angļu un japāņu valodās, Cantonese dialektā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Kinoteātros no: 17.09.2010
Filmas garums: 1h 32 min
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App