Lidojošo dunču nams
House of Flying Deggers (2004)
Žanrs: Vēsturiska
Līdz 12 g.v. -  neiesakām Līdz 12 g.v. - neiesakām
Share

859.gadā savulaik diženā Tanu dinastija piedzīvo norietu. Zemi pārņēmuši nemieri, un korumpētā valdība ir spiesta cīnīties ar lielajām dumpinieku armijām. Visstiprākā un bīstamākā no tām ir "Lidojošo dunču nams".

"Lidojošie dunči" apzaga bagātos un iegūto mantību atdeva nabagajiem. Ik dienas armijai piepulcējās jauni spēki, kas aicināja sacelties pret vietējiem varas pārstāvjiem.

Nemiernieku armija guva tautas atbalstu, tāpēc tā spēja pastāvēt un kļuva vēl varenāka pat pēc tam, kad tika noslepkavots "Dunču nama" vadonis. Tagad dumpinieku priekšgalā stājies jauns noslēpumains vadonis. Valdība pūlas atrast un noslepkavot dumpinieku vadoni. Diviem imperatora karavīriem - Lao (Endijs Lo) un Dzjinam (Takeši Kaniširo) - pavēlēts notvert "Dunču nama" vadoni.

Kapteinim Lao rodas aizdomas, ka skaistā dejotāja Meja (Dzjana Dzidzjui) ir nogalinātā dumpinieku vadoņa meita. Taču nopratināšanas laikā drosmīgā meitene neizpauž itin neko.

Virsnieki izstrādā pārdrošu plānu: Dzjins izliekas par karavīru, kam dots Vēja vārds, un atbrīvo daiļo Meju no cietuma. Viņš drīz vien iemanto Mejas uzticību un iekļūst "Dunču nama" slepenajā mītnē.

Plāns izdodas, bet sava ilgā ceļojuma laikā Dzjins un Meja iemīlas viens otrā.

Kas sagaida nelaimīgos mīlētājus? Ja tā ir patiesa mīlestība, tad kāpēc viņi savās domās vij intrigas un sirdī glabā noslēpumus?

Lomās: Ziju Zhang, Takeshi Kaneshiro, Andy Lau

Filma ķīniešu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodās.

Kinoteātros no: 15.04.2005
Filmas garums: 1h 51 min
Filmu kompānija: EDKO Film Ltd
Izplatītājs: Enterprise
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App