Kuprainais kalns
Brokeback Mountain (2005)
Žanrs: Drāma
Līdz 12 g.v. -  neiesakām Līdz 12 g.v. - neiesakām
Share

Teksasas un Vaiomingas plašajās ārēs norisinās mīlas stāsts mūža garumā starp diviem kovbojiem, kas satikās 1963. gada vasarā. Kad jaunie puiši Eniss (Hīts Ledžers) un Džeks (Džeiks Gilenhols) tika norīkoti ganībās majestātiskajā Kuprainajā kalnā, viņi nepārvarami tiecās viens pēc otra draudzības un dziļākas tuvības. Tā bija draudzība, kas kļuva par noslēpumu.

Vasarai beidzoties, pienāca laiks šķirties. Viņi aizbrauca katrs uz savu pusi, lai apprecētos, pasaulē nāca bērni. Pēc četriem gadiem satiekoties, vīrieši atklāja, ka laiks ir tikai stiprinājis abu pieķeršanos. Katru gadu viņi satikās Kuprainajā kalnā, bet pat būdami šķirti, sastapās ar tādiem mūžīgiem jautājumiem kā uzticība, pieķeršanās un paļaušanās. Tomēr viņu dzīvēs bija kāds nemainīgs dabas spēks - mīlestība.

"Oskara" laureāta režisora Anga Lī ("Tīģeris un drakons", "Prāts un jūtīgums") drāmas pamatā ir Pulicera prēmijas laureātes Annijas Proulksas stāsts. "Kuprainais kalns" jau bagātīgi godalgots, tostarp saņēmis Labākās filmas "Zelta lauvu" 2005. gada Venēcijas kinofestivālā un nominēts septiņām "Zelta globusa" balvām.

Lomās: Heath Ledger, Jake Gyllenhaal, Michelle Williams, Randy Quaid, Anne Hathaway, Anna Faris, Linda Cardellini

Režisors: Ang Lee

Filma angļu valodā ar subtitriem latviašu un krievu valodās.

Kinoteātros no: 03.02.2006
Filmas garums: 2h 14 min
Filmu kompānija: Focus Features
Izplatītājs: Acme Film SIA
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App