Violeta un Deizija
Violet & Daisy (2013)
Žanrs: Komēdija, asa sižeta filma
Līdz 16 g.v. -  neiesakām Līdz 16 g.v. - neiesakām
Share

„Oskara” laureāts Džefrijs Flečers (par labāko scenāriju filmai „Dārgumiņš”) Toronto kinofestivālā debitējis ar savu pirmo režijas darbu – filmu „Violeta un Deizija”. Tā līdzinās Tarantīno daiļradei un pamatoti tiek atzīta par Flečera šedevru. Galvenās varones ir pusaudzes – filma nosaukta viņu vārdā. Viņas ir algotas slepkavas, viņu mērķis – nopelnīt lielu naudu. Kinozvaigznes Džeimss Gandolfīni, Denijs Treho, Sīrše Ronana un Aleksa Bledela īstenojušas visas režisora ieceres. Filmā savijas kopā komēdijas elementi, cīņas skati un pusaudžu naivums; to vainago slepkavu un upura konfrontācija, kas skar visu varoņu dzīvi. Ja nebūtu zināms, kas ir filmas režisors, droši varētu sacīt: tas ir Kventina Tarantīno darbs.

Jaunajām aktrisēm A.Bledelai un S.Ronanai nākas iemiesoties neierastās lomās. Filmas „Dārgie pīšļi” zvaigzne Sīrše Ronana parasti tēlo raksturlomas, taču šajā filmā viņas varone ir maigā un pakļāvīgā Deizija. Jaukā un vēlīgā A.Bledela tēlo pusaudzi Violetu, kam dzīve jau darījusi pāri. Viņa kļūst cietsirdīga, top par aukstasinīgu slepkavu un nešaubīdamās nošauj labāko draudzeni.

Šajā filmā vienu no pēdējām lomām tēlojis Džeimss Gandolfīni – „Soprāno ģimenes” zvaigzne. Itāliešu izcelsmes aktieris tika uzskatīts par Holivudas ģēniju, sadarbojies ar pašiem slavenākajiem Holivudas režisoriem un 51 gada laikā nospēlējis 51 lomu.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Kinoteātros no: 16.08.2013
Filmas garums: 1h 28 min
Režisors: Geoffrey Fletcher
Filmu kompānija: Magic Violet
Izplatītājs: Garsu pasaulio irasai UAB
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App