LEGO filma
The LEGO Movie (2014)
Žanrs: Animācija, ģimenes filma
Līdz 7 g.v. -  neiesakām Līdz 7 g.v. - neiesakām
Share

Emets ir visparastākā lego minifigūriņa, kurš pārpratuma pēc tiek noturēts par īpašām spējām apveltītu glābēju. Viņam tiek uzticēta izšķirošā loma cīņā pret ļauno tirānu, kurš vēlas iznīcināt brīnišķīgo lego pasauli, salīmējot kopā tās detaļas. Šim uzdevumam Emets ir absolūti nesagatavots, taču viņš ar entuziasmu iesaistās pasaules glābšanā kopā ar visdažādākajiem lego varoņiem - Vitrūviju, Mežoni, Betmenu un daudziem citiem.

"LEGO filma" ir pirmā pilnmetrāžas lego figūriņu animācijas filma, ko radījuši filmas "Mākoņains, gaidāms kotlešu lietus" veidotāji. Tā radīta 3D datoranimācijas tehnikā, taču autori centušies tai piešķirt klasiskās multiplikācijas vizuālo izskatu. Arī visa lego pasaule filmā „būvēta" no klasiskajiem lego klucīšiem, pat liesmu mēles, kas izšaujas no varoņu lidaparātiem, ir tās pašas plakanās caurspīdīga plastikāta detaļas, kādas pazīstamas ikvienam, kurš aizrāvies ar lego konstruktoriem.

Jaukās lego figūriņas runā tādu aktieru balsīs kā Kriss Prats, Elizabete Benksa, Vils Farels, Laiems Nīsons, Morgans Frīmens, Vils Ārnets un Čenings Tatums.

"LEGO filma" - īsts ģimenes kino, kurš neatstās vienaldzīgus ne lielos, ne mazos skatītājus!

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Kinoteātros no: 07.02.2014
Filmas garums: 1h 40 min
Filmu kompānija: Warner Bros. Pictures
Izplatītājs: Acme Film SIA
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App