Mīlestības seja
The Face of Love (2013)
Žanrs: Drāma, romantika
Līdz 16 g.v. -  neiesakām Līdz 16 g.v. - neiesakām
Share

Nav izslēgts, šajā pasaulē ikvienam cilvēkam ir dubultnieks, kas viņam līdzinās kā divas ūdens lāses.

Filmas varone par to pārliecinās pati savām acīm. Reiz gleznu galerijā viņa sastop vīrieti. Absolūtu, ideālu sava vīra – viņas dzīves lielās mīlestības – dubultnieku.

Kas tas ir? Halucinācijas nomodā? Velna darbi? Slimīgas iztēles auglis? Pašapmāns? Nē, dzīvs cilvēks, ar kuru satuvināties šķiet ne mazāk svarīgi kā elpot. Iespējams, lai atgūtu sava mūžā mīlestību.Iespējams,lai atkal justos dzīva.

Viņā mājo tikpat spēcīgas šaubas un iekšēja svārstīšanās, cik izlēmīga ir viņas rīcība. Tikšanos sākums ir pilnībā viņas iniciatīva. Savukārt par Mīlestības sākumu ir atbildīgs viņš. Bet kura mīlestības? Vai runa par abpusējo, vienlīdz brīnišķo abiem? Varbūt, ka tikai par Viņa mīlestību, kas izrauj no pagātnes dēmonu gūsta un no jauna dāvā radīšanas prieku? Vai arī Viņas mīlestību pret personu, kas identiska tai, ko neizsakāmi mīlējusi un kas nespēj viņu atlaist? Kāda tā ir, Mīlestības Seja?

Mēdz teikt, ka vienpusēja mīlestība nemaz nepastāv. Vai tā ir tiesa? Noskatieties šo pārsteidzošo, ārkārtīgi smalko un gaišo, neticami skaisto filmu ar divu ģeniālu aktieru saspēli tuvplānos. Vissarežģītākās jūtas ieaustas jaudīgas psiholoģiskās drāmas audeklā. Var jau būt, ka tieši te jūs atradīsiet atbildes uz mūžīgajiem jautājumiem, ko cilvēkiem uzdod mīlestība. Briljants, īstens briljants!

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Kinoteātros no: 12.09.2014
Filmas garums: 1h 32 min
Režisors: Arie Posin
Filmu kompānija: Mockingbird Pictures
Izplatītājs: Festivāls "Baltijas pērle"
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App