NT LIVE - Frankenšteins
NT LIVE - Frankenstein (2014)
Žanrs: Teātris
Līdz 16 g.v. -  neiesakām Līdz 16 g.v. - neiesakām
Share

Oskara balvas laureāta Denija Boila ("Vilcienvakte", "Graustu miljonārs") iestudētajā izrādē "Frankenšteins" galvenās lomas atveido Benedikts Kamberbačs ("12 gadi verdzībā", "Tumsā: Zvaigžņu ceļš") un Džonijs Lī Millers ("Vilcienvakte", "Mensfīldas parks"), pārmaiņus Viktora Frankenšteina un viņa radītā briesmoņa lomās.

2011. gadā šī izrāde kļuva par vienu no iecienītākajiem Karaliskā Nacionālā teātra iestudējumiem, uz kuru biļetes bija pilnībā izpārdotas. Un kopš tā laika tās translācija kļuvusi par starptautiska mēroga sensāciju – to kinoteātros visā pasaulē noskatījies pusmiljons cilvēku.

Bērnišķīga savā nevainībā, bet groteska pēc ārienes ir apjukusī radība, kuru tās šausmu pārņemtais radītājs Frankenšteins iesviež naidīgā pasaulē. Uz katra soļa sastopot nežēlību, vientuļā radība arvien dziļāk slīgst izmisumā un atriebes kārē, līdz nolemj izsekot savu radītāju un noslēgt ar viņu baisu vienošanos.

Šajā līdz sirds dziļumiem satriecošajā gotiskās literatūras klasikas stāstā paustas augošas bažas par zinātnieku atbildību, vecāku nolaidību pret bērniem, izziņas iespēju attīstību, kā arī labā un ļaunā būtību.

Seanss 23. jūlijā: Džonijs Lī Millers kā Viktors Frankenšteins, Benedikts Kamberbačs - kā radība.

Seanss 6. augustā: Benedikts Kamberbačs kā Viktors Frankenšteins, Džonijs Lī Millers - kā radība.

IZRĀDE ANGĻU VALODĀ AR SUBTITRIEM ANGĻU VALODĀ.

Kinoteātros no: 06.08.2019
Filmas garums: 2h 11 min
Režisors: Danny Boyle
Filmu kompānija: The National Theatre
Izplatītājs: BY Experience
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App