Filmu ziņas

Romantiskajā laikā uz ekrāniem melodrāma "Ledus"

Share
Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvojusi melodrāma "Ledus" ("Лёд"), jaunā un daudzsološā Krievijas režisora Oļega Trofima debijas filma.

Filmas stāsts ir par parastu meiteni Nadju, kuras sapnis ir kļūt par izcilu daiļslidotāju, viņas pacietība un neatlaidība treniņos, ļauj gūt ievērojamus panākumus. Talantīgo daiļslidotāju ir pamanījis leģendārs sportists, un Nadja ir vien soļa attālumā no visu savu sapņu piepildījuma… Bet partnera kļūda noved viņu slimnīcas gultā, pārvelkot treknu svītru sportam un visiem viņas plāniem. Taču tad Nadjas dzīvē ienāk hokejists Saša, slimnieku kopējs. Sākumā viņi nevar viens otru ciest, nemaz nenojaušot, ka šī nepatika pamazām pāraugs skaistā mīlestībā.

Ledus

Līdz šim 29 gadus jaunais režisors Trofims sevi bija pierādījis reklāmas jomā, veidojot režiju dažādiem pasaulē vadošajiem preču un pakalpojumu zīmoliem (Coca Cola, Nike, Google, Adidas, Nokia u.c), bet 2015. gada dokumentālais projekts zīmolam PayPal atnesa vairāk kā 20 zelta un platīna apbalvojumus Krievijā un Eiropā. Līdztekus reklāmas klipiem, Oļegs Trofims cieši sadarbojas ar Krievijas mūziķiem – Timati, Kasta un citiem, kur arīdzan ticis izcelts par labu režiju un nominēts Berlīnes Mūzikas Video Balvai.

Ledus

Melodrāmas "Ledus" galvenajās lomās – Aglaja Tarasova (seriāls "Interni"), Aleksandrs Petrovs (seriāls "Metode"), Milošs Bikovičs (seriāls "Viesnīca "Eleon""), Marija Aronova ("Aktrise") un citi.

acmefilm.lv

Pirmizrāde gada gaidītākajai videospēles ekranizācijai

20.02.2018, Filmu ziņas
Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo, pēc pasaulē populārās videospēles motīviem uzņemtā, piedzīvojumu filma "Kapeņu izlaupītāja Lara Krofta" ("Tomb Raider") ar godalgoto zviedru aktrisi Alīsiju Vikanderi galvenajā lomā.

Zīmējumu konkurss ar filmiņu "Trusītis Pēterītis"

20.02.2018, Filmu ziņas
Par godu šī brīža populārākajai ģimenes filmai "Trusītis Pēterītis" aicinām piedalīties zīmējumu konkursā un laimēt dažādas balviņas ar filmas simboliku.

Mūsdienīga komēdija visai ģimenei

20.02.2018, Filmu ziņas
Pirmizrādi uz lielajiem ekrāniem sagaidījusi piedzīvojumu komēdija visai ģimenei "Trusītis Pēterītis" ("Peter Rabbit"), kas balstīta uz angļu rakstnieces Beatrises Poteres 1902. gada pasakas par nebēdnīgo trusīti Pēterīti un joprojām priecē gan bērnus, gan pieaugušos visā pasaulē.

Aizkustinoša drāma ar Kolinu Fērtu galvenajā lomā

20.02.2018, Filmu ziņas
Latvijas kinoteātros nonākusi uz patiesiem notikumiem balstīta, aizkustinoša biogrāfiska drāma "Dziļie ūdeņi" ("Mercy"), kurā britu godalgotais aktieris Kolins Fērts iejūtas strupceļā nonākuša burātāja lomā.

"Kriminālās ekselences fonds" - skatītāju atsauksmes

20.02.2018, Filmu ziņas
Pašmāju skatītāju atsauksmes par latviešu krimināl-komēdiju "Kriminālās ekselences fonds".

"Super Bowl 2018" filmu reklāmas

20.02.2018, Filmu ziņas
ASV aizvadīta ikgadējā Nacionālās futbola līgas finālspēle - "Super Bowl". Līdz ar to arī reklāmas un daudz jauna no šī gada gaidītākajām filmām. Piedāvājam šo filmu reklāmu apkopojumu.

Latvijas simtgades spēlfilmas "Homo Novus" pirmizrāde notiks septembrī

20.02.2018, Filmu ziņas
Noskaties pārpratumu komēdijas pirmo reklāmas rullīti!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App