Filmu ziņas

Šoreiz bez noteikumiem...

Share
Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo asa sižeta filma "Sicario 2: Karteļu karš" ("Sicario: Day of the Soldado"), kas ASV saņēmusi augstu kritiķu un skatītāju novērtējumu.

2015. gadā tika izrādīta pirmā filma "Sicario: Narkokarš", kurā galvenais varonis dodas cīņā ar Meksikas narkokarteļiem. Tas bija tikai sākums, tagad narkokarš uz ASV un Meksikas robežas pieņemas spēkā, un karteļi sāk pāri robežai pārvadāt ne tikai narkotikas, bet arī teroristu kaujiniekus. Neiedomājama situācija prasa netradicionālu risinājumu, tādēļ federālais aģents Mets Greivers, kuru attēlo Džošs Brolins, vēlreiz apvieno spēkus ar noslēpumaino algotni Alehandro (Benisio del Toro), lai ar jebkādiem līdzekļiem apturētu karteļu uzbrukumu. Taču Alehandro ir kārtojami savi rēķini, viņš ir atriebes un naida pilns.

Sicario 2: Karteļu karš

Pirmās filmas daļas, režisora Denī Vilnēva vietā šoreiz stājas jauns režisors, itālietis – Stefano Solima (seriāls "Gomorra"), kurš uzsāka savu karjeru kā operators no pasaules kara zonām, veidojot reportāžas CNN, CBS un NBC kanāliem. Viņa pieredze ienesīs stāstā vēl lielāku un biedējošāku realitāti. Scenārija autors joprojām tas pats Teilors Šeridans (filmas "Hell or High Water", "Vindrivera"). Galvenajās lomās - Benisio del Toro un Džošs Brolins.

Sicario 2: Karteļu karš

Filmas mūzikas celiņu veidojusi Islandiešu komponiste un čelliste Hildura Gudnadotira, kuras darbība aptver mūzikas komponēšanu gan filmām, gan izrādēm, gan arī dažādas sadarbības, tai skaitā ar Johan Johanson un Mùm.

Sicario 2: Karteļu karš

acmefilm.lv

Klāt bērnu iemīļotas animācijas turpinājums

29.06.2018, Filmu ziņas
Uz lielajiem ekrāniem nonākusi asprātīgā un labestīgā animācijas filma "Viesnīca Transilvānija 3: Mošķu brīvdienas" (Hotel Transylvania 3: Summer Vacation).

Latvijas simtgades spēlfilmas "Homo Novus" pirmizrāde notiks septembrī

29.06.2018, Filmu ziņas
Noskaties pārpratumu komēdijas pirmo reklāmas rullīti!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App