Filmu ziņas

Uz lielajiem ekrāniem jauna versija leģendai par Robinu Hudu

Share
Kinoteātros nonākusi spraiga piedzīvojumu filma "Robins Huds" (Robin Hood"), kurā visā pasaulē zināmās leģendas varonis skatāms jaunā stāstā, kas piesātināts ar varoņdarbiem, galvu reibinošām kaujas ainām un mīlestību, kas stāv pāri laikiem.

Robina Huda tēls pazīstams jau paaudzēm ilgi, viņa varoņdarbi un piedzīvojuma gars iemūžināts ne vienā vien dziesmā, grāmatā, teātra izrādē, filmā, seriālā vai video spēlē. Kopumā iespējams atrast uzskaitītas vismaz 80 dažādas filmas visā pasaulē jau no kino pirmsākumiem, kurās centrālais varonis ir drosmīgais Robins Huds.

Robins Huds

Režisors Oto Batērsts, kurš zināms ar godalgoto seriālu "Peaky Blinders", ir radījis jaunu versiju leģendārā zagļa, un tai pat laikā vienkāršās tautas varoņa, veidolam. Savā filmā "Robins Huds" viņš tam ir piešķīris mūsdienīgas kaujas prasmes, kuras Robins Huds pielieto sarīkojot pārdrošu sacelšanos pret korumpēto Anglijas monarhu.

Robins Huds

Robina Huda tēlā izcili iejūtas jaunais un talantīgais aktieris Terons Edžertons ("Kingsman: Slepenais dienests"), savukārt citās galvenajās lomās skatāmi tādi izcili aktieri kā - oskarotais Džeimijs Fokss ("Rejs"), Bens Mendelsons ("Tumšākā stunda"), Džeimijs Dornans ("Greja piecdesmit nokrāsas") un Īva Hjūstone ("Spiegu tilts"). Tāpat pirmo reizi šāda mēroga filmā kā aktieris redzams muzikālais komiķis Tims Minčins.

Robin Hood

Little John

Maid Marian

Sheriff of Nottingham

Friar Tuck

Will Scarlet

acmefilm.lv

Uz lielajiem ekrāniem aktiera Pola Deino spožā debija režijā

29.11.2018, Filmu ziņas
Pirmizrādi Latvijā piedzīvo talantīgā Holivudas aktiera Pola Deino (Paul Dano) debija kino režijā – drāma "Mežonīgā dzīve" ("Wild Life"). Filma atzinīgi tika novērtēta vairākos pasaules kino festivālos, to skaitā Sandensas, Kannu un Ņujorkas.

"Oskara" laureāts Pavels Pavlikovskis piedāvā vēl vienu šedevru "Aukstais karš"

29.11.2018, Filmu ziņas
Režisors Pavels Pavlikovskis (2013. g. "Oskars" par labāko ārzemju filmu "Ida") atgriežas kino ar izcilu, jau starptautisku atzinību guvušu filmu "Aukstais karš" (Zimna wojna / Cold War), kas šogad godalgota Kannu kinofestivālā par labāko režiju. Filma izraisījusi ažiotāžu – prestiži kinofestivāli visā pasaulē sacenšas par tiesībām to demonstrēt.

Fantastiskās būtnes atgriezušās uz lielajiem ekrāniem

29.11.2018, Filmu ziņas
Kinoteātros visā pasaulē nonākusi piedzīvojumu filma "Fantastiskās būtnes: Grindelvalda noziegumi" ("Fantastic beasts: The Crimes of Grindelwald"). Šī ir otrā no piecām fantāziju filmām, kas tapusi pēc slavenās rakstnieces Dž. K. Roulingas oriģinālā scenārija.

Rami Maleks – pavisam nestandarta Holivudas zvaigzne

29.11.2018, Filmu ziņas
Aktieris Rami Maleks, kurš šobrīd kinoteātros izrādītajā filmā "Bohēmista rapsodija" atveido grupas "Queen" līderi Frediju Merkūriju, nav pārāk pazīstams plašam kinoskatītāju lokam Latvijā – drīzāk viņu vairāk atpazīs seriālu cienītāji. Tāpēc nedaudz par to, kāds bija Maleka ceļš Holivudā.

Filmas "Pilsēta pie upes" vasaras filmēšanas perioda pirmajā nedēļā nofilmētas vairākas nozīmīgas epizodes

29.11.2018, Filmu ziņas
14. jūlijā Subatē noslēdzās Viestura Kairiša spēlfilmas "Pilsēta pie upes" (Piļsāta pi upis) vasaras filmēšanas perioda pirmā filmēšanas nedēļa.

Uz lielajiem ekrāniem aktiera Pola Deino spožā debija režijā

Pirmizrādi Latvijā piedzīvo talantīgā Holivudas aktiera Pola Deino (Paul Dano) debija kino režijā – drāma "Mežonīgā dzīve" ("Wild Life"). Filma atzinīgi tika novērtēta vairākos pasaules kino festivālos, to skaitā Sandensas, Kannu un Ņujorkas. Lasīt tālāk

Uz lielajiem ekrāniem jauna versija leģendai par Robinu Hudu

Kinoteātros nonākusi spraiga piedzīvojumu filma "Robins Huds" (Robin Hood"), kurā visā pasaulē zināmās leģendas varonis skatāms jaunā stāstā, kas piesātināts ar varoņdarbiem, galvu reibinošām kaujas ainām un mīlestību, kas stāv pāri laikiem. Lasīt tālāk

"Oskara" laureāts Pavels Pavlikovskis piedāvā vēl vienu šedevru "Aukstais karš"

Režisors Pavels Pavlikovskis (2013. g. "Oskars" par labāko ārzemju filmu "Ida") atgriežas kino ar izcilu, jau starptautisku atzinību guvušu filmu "Aukstais karš" (Zimna wojna / Cold War), kas šogad godalgota Kannu kinofestivālā par labāko režiju. Filma izraisījusi ažiotāžu – prestiži kinofestivāli visā pasaulē sacenšas par tiesībām to demonstrēt. Lasīt tālāk

Fantastiskās būtnes atgriezušās uz lielajiem ekrāniem

Kinoteātros visā pasaulē nonākusi piedzīvojumu filma "Fantastiskās būtnes: Grindelvalda noziegumi" ("Fantastic beasts: The Crimes of Grindelwald"). Šī ir otrā no piecām fantāziju filmām, kas tapusi pēc slavenās rakstnieces Dž. K. Roulingas oriģinālā scenārija. Lasīt tālāk

Rami Maleks – pavisam nestandarta Holivudas zvaigzne

Aktieris Rami Maleks, kurš šobrīd kinoteātros izrādītajā filmā "Bohēmista rapsodija" atveido grupas "Queen" līderi Frediju Merkūriju, nav pārāk pazīstams plašam kinoskatītāju lokam Latvijā – drīzāk viņu vairāk atpazīs seriālu cienītāji. Tāpēc nedaudz par to, kāds bija Maleka ceļš Holivudā. Lasīt tālāk
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App