Filmu ziņas

Trillera "Varonis" uzņemšana notikusi arī Rīgā

Share
No 4. oktobra kinoteātros skatāms aizraujošs trilleris "Varonis". Filmas veidotāji uzaicināja latviešu aktierus pievienoties uzņemšanas grupai un Eiropas valstis – Austriju un Vāciju – atveidoja Rīgā.

2018. gada pavasarī Rīgas iedzīvotāji un viesi varēja vērot neparastu ainu. Vecrīgā bija daudz kameru, skrienošu aktieru un rekvizīta – trillera filmēšanai. Filma "Varonis", kuras scenārija autors ir Nikolajs Kuļikovs ("Ekipāža", "Virzība augšup"), ir pabeigta un gatava pirmizrādei Latvijas kinoteātros.

Varonis

Latvijas skatītājiem būs interesanti vērot pazīstamas vietas – Vecrīgas ieliņas. Paši vērīgākie saskatīs, ka dažas ainas uzņemtas uz "Rietuma bankas" jumta. Kopā ar kinozvaigznēm Aleksandru Petrovu, Vladimiru Maškovu, Svetlanu Hodženkovu epizodiskā lomā redzams arī latviešu aktieris Dainis Grūbe.

"Skatīties šo filmu tiešām būs interesanti. Elpu aizraujošs sižets, profesionāla aktieru spēle, jaunākās tehnoloģijas – tas viss saistīs skatītāju uzmanību no pašas pirmās minūtes," teicis filmas režisors Karens Oganesjans.

Varonis

Filma ir stāsts par bijušo speciālo aģentu Andreju (Aleksandrs Petrovs), kurš pēc eksperimentāla izlūku gatavošanas projekta beigām pārceļas uz Eiropu. Piepeši piezvana tēvs (Vladimirs Maškovs), kas uzskatīts par mirušu, un Andrejam jāpamet mierīgā dzīve un jābēg, jo katrs mirklis var maksāt dzīvību.

Sākusies brāļu Ābeļu spēlfilmas "Nemierīgie prāti" uzņemšana

07.10.2019, Filmu ziņas
Rudens vējiem pūšot, Liepājā, Rīgā un Jūrmalā ir sākusies brāļu Ābeļu pilnmetrāžas spēlfilmas "Nemierīgie prāti" ("Troubled Minds") uzņemšana — pirmajā filmēšanas posmā piedalās gan Karostas cietoksnis, gan arī tādas lokācijas kā "Liepājas dzintars", boksa klubs, industriālas rūpnīcas, izšķaidīts kazino un pat cara laiku kuģu remontdarbnīca!

"Pilsēta pie upes" pirmais reklāmas rullītis

07.10.2019, Filmu ziņas
Klajā nācis Viestura Kairiša filmas "Pilsēta pie upes" (Piļsāta pi upis) tīzerrullītis. Filma, kurā mīlas stāsts mijas ar sarežģītiem vēstures notikumiem, Latvijas kinoteātros gaidāma nākamā gada janvārī.
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App