1. Izvēle
2. Pirkuma grozs
3. Pabeigts
Parīzes imperators
L'Empereur de Paris
Kinoteātros no: 03.05.2019, Filmas garums: 2h 00 min
Žanrs: Piedzīvojumu filma, vēsturiska
Līdz 12 g.v. - neiesakām
17:45
Piektdiena, 17. maijs 2019.
Angļu valodā, 2D
Subtitri: Latviešu valodā, Krievu valodā
Kino Citadele, Auditorija 8
Seansa beigas: 20:05

Biļetes cena

Pieaugušo 8,30 €
Senioriem (ar pensionāra apliecību) 4,50 €

Laipni lūgti Forum Cinemas interneta veikalā.

 • Lai uzsāktu biļešu pirkšanu, nepieciešams autorizēties.
 • Biļešu iegādei atvēlētais laiks: 10 minūtes.
 • Informācija par biļešu cenām, kategorijām (pieaugušo/bērniem/senioriem/ģimenēm) un Kino Kluba atlaidēm pieejama sadaļā Biļešu cenas.
 • Iegādājoties biļeti, Jūs piekrītat ievērot kinoteātra iekšējās kārtības noteikumus.
 • Par biļetēm iespējams norēķināties ar Kino dāvanu kartēm, e-Kuponiem un Latvijā izdotām kredītkartēm (Mastercard, Visa) un debetkartēm (Maestro, Visa), ja to izdevējbanka paredz maksājumus internetā.

 • Maksājot ar jebkuru Citadeles karti, Jūs saņemsiet 50% atlaidi pieaugušo biļetei uz trešdienas seansiem un 15% atlaidi pieaugušo biļetei citās nedēļas dienās. Atlaides nesummējas un neattiecas uz bērnu, ģimenes, Kino kluba, Vieglo Pirmdienu, akciju un speciālo pasākumu (operas, baleti, koncerti u.c.) biļetēm. Atlaide nav spēkā Kino Dāvanu kartēm un e-Kuponiem.
 • Pēc pirkuma veikšanas biļetes PDF formātā tiek nosūtītas uz e-pastu, kā arī pieejamas sadaļā Manas biļetes. Ja nav iespējas izdrukāt biļetes mājās, to var izdarīt kinoteātra kasēs vai kādā no biļešu drukas aparātiem k/t 1.stāvā. Biļetes pirms seansa iespējams uzrādīt arī elektroniski - mobilās ierīces ekrānā.
 • Kinoteātra darbiniekam ir tiesības pie ieejas kinozālē, lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu uz filmām ar vecuma ierobežojumu, kā arī izmantojot bērnu, senioru vai ģimenes biļeti!
 • Kinoteātra darbiniekam ir tiesības nepārdot biļetes un neielaist kinozālē personas, kuras ir jaunākas par noteikto filmas vecuma ierobežojumu arī tad, ja personu pavada pieaugušais!
 • Visas biļešu cenas ir norādītas EUR, ieskaitot PVN (21%).

Forum Cinemas OU filiāle Latvijā patur tiesības anulēt jebkuru biļešu pirkumu, ja pastāv aizdomas par darījuma iespējamu krāpniecisku raksturu. Citai personai izsniegtas maksājumu kartes un/vai maksājumu kartes datu izmantošana ir pretlikumīga. Šādā noziedzīgā nodarījumā vainīgā persona var tikt saukta pie atbildības saskaņā ar Latvijas Republikas Krimināllikumu.

Autorizācija

Aicinām autorizēties.

 Pievienojies Kino Klubam
 Aizmirsi paroli?

Lietotājvārds:
Parole:
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App